پردیس یار

 اجاره خانه پردیس

وبلاگ

3 اکتبر 2023 96 بازدید
پردیس یار
 اجاره خانه پردیس

 اجاره خانه پردیس

اولین نیاز پس از تامین خوراک احتیاج به مسکن است که هزینه اجاره در شهر تهران افراد بسیار زیادی را با دغدغه‌های مختلف روبه‌رو ساخته است که به همین دلیل اقدام به اجاره خانه پردیس می‌کنند؛ زیرا می‌توانند با همان کیفیت  و متراژ دلخواه خود هزینه کمتری را پرداخت نمایند. اگر شما نیز قصد اطلاع از قیمت اجاره خانه پردیس را دارید؛ در این مقاله از سایت پردیس‌یار قصد داریم این موضوع را از جوانب مختلف بررسی نماییم؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله همراه ما بمانید.

پردیس کجا واقع شده است؟

قبل از بررسی هر چیز ابتدا بایستی بدانید که اصلا پردیس کجاست؟ فاصله آن تا تهران چقدر است؟

در پاسخ به این دو سوال شما عزیزان بایستی بگوییم که شهرک پردیس در هفده کیلومتری شمال غرب تهران واقع شده است و در واقع یکی از شهرک‌های اطراف تهران است. شما در حال مطالعه مقاله اجاره خانه پردیس از سایت پردیس‌یار هستید. بنابراین؛ از سمت غرب این شهرک با تهران و از شرق با دماوند و از شمال با شمیرانات و از جنوب هم با پاکدشت همسایه است.

شما برای رفتن از پردیس به تهران تنها به ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارید و بنابراین پردیس را به جای یک شهرستان مجزا بایستی به عنوان یک شهرک و خیابان اطراف تهران در نظر گرفت. بنابراین؛ شما پس از اجاره  خانه پردیس در متراژ‌های مختلف و  با توجه به بودجه خود  هیچ گونه نگرانی از جهت فاصله زیاد این شهرک با تهران و یا نرسیدن به سر کار خود نخواهید داشت.

پردیس کجا واقع شده است؟

آب و هوای منطقه

همه افراد در هنگام تصمیم‌گرفتن برای سکونت در یک شهر، شهرک یا شهرستان تمایل دارند که از آب و هوای آن منطقه مطلع گردند که بر همین اساس بایستی بگوییم این منطقه به دلیل مجاورت با کوه‌های مختلف دارای آب‌و‌هوایی کوهستانی و معتدل، خشک و خنک  است  که همین امر سبب افزایش تقاضا برای اجاره خانه پردیس به صورت ویلایی یا آپارتمانی گشته است.

مساحت پردیس چقدر است؟

شهرک پردیس  در زمان نوشتن این مقاله دارای مساحتی بالغ بر ۲۸۰ کیلومتر مربع است که در ارتفاع ۱۷۰۰ تا حداکثر ۲۱۰۰متر بالاتر از دریا قرار گرفته است که دارای شیبی در حدود ۱۰ درصد می‌باشد که در حال حاضر دارای جمعیتی بالغ بر ۲۰۰هزار نفر است که افراد زیادی برای اجاره خانه پردیس در این شهرک اقدام می‌نمایند.

امکانات موجود در پردیس

امروزه جمعیت پردیس در حدود ۳۷۳۶۳نفر می‌باشد که به همین خاطر به جرات بایستی بگوییم برای رفاه حال شما عزیزان امکانات بسیار متنوعی و کاملی در این شهر وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توانیم به ذکر موارد زیر بپردازیم:

  • داشتن درمانگاه‌های بسیار زیاد و مختلف در جای جای این شهر کوچک
  • مجهز بودن به بیمارستان بزرگ شفا
  • داشتن دانشگاه‌های زیاد و متنوعی مانند دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی و هم‌چنین پارک فناوری پردیس برای رفاه حال محصلین و دانشجویان ارجمندی که اقدام به اجاره خانه پردیس می‌کنند.
  • مجهز بودن به فروشگاه‌های مختلفی نظیر سوپر مارکت، هایپر مارکت، عطاری، پروتئین‌سرا، شیرینی فروشی، نانوایی
  • مساجد متعدد به منظور رفاه حال نماز‌گزاران

امکانات موجود در پردیس

امکانات فضای سبز و تفریحی بسیار زیاد مانند پارک نورالشهدا، پارک ولایت، پارک مشاهیر، بوستان خلیج فارس، بوستان گل‌ها، بوستان الغدیر، پارک سلامت و سایر پارک‌ها و بوستان‌های دیگر که با اجاره خانه پردیس می‌توانید برای گذراندن اوقات فراغت خود به این پارک‌ها سر بزنید.

  • مکان‌های گردشی زیادی همچون دریاچه‌های تار، سد لار، پیست آبعلی و آبشار کمرد
  • مجتمع‌های تجاری گوناگون نظیر گلستان، بهارستان
  • مراکز پاساژ و بازار‌های مختلفی مانند مرکز خرید ولیعصر، مرکز خرید پردیس، مرکز خرید امید و پاساژ الماس
  • داشتن سامانه تاکسیرانی و هم‌چنین شرکت واحد
  • مجهز بودن به مترو

به علت وجود این همه امکانات در شهر پردیس تقاضا برای اجاره خانه پردیس زیاد است که توانسته است در مدت زمان کوتاهی رشد چشم‌گیری به شهر ببخشد.

چرا پردیس را برای سکونت انتخاب کنیم؟

فاصله کم این شهرک با تهران و هم‌چنین پایین بودن قیمت اجاره خانه‌های پردیس را به یک شهرک بسیار پر‌طرفدار تبدیل نموده است که عده بسیار زیادی که  توان پرداخت هزینه بالای اجاره‌ها در تهران را ندارند؛ اقدام به سکونت در شهرک پردیس  و اجاره خانه پردیس می‌گیرند. از طرفی دیگر علاوه بر داشتن تمامی امکانات نظیر مراکز تفریحی، گردشگری، پارک، بیمارستان، ایستگاه اتوبوس و غیره این شهر برخلاف تهران اصلا شلوغ نیست و بنابراین اگر جزو افراد با وضعیت سلامتی خاص هستید و از مشکلات قلبی یا ریوی  رنج می‌برید این شهرک بسیار سالم‌تر از شهر پر دود تهران است. در رابطه با جمعیت افراد حاضر در این شهرک بایستی بگوییم که روز به روز در حال افزایش هستند که شما می‌توانید برای پیدا کردن بهترین نقطه برای اجاره خانه پردیس از سایت پردیس‌یار کمک بگیرید.

چرا پردیس را برای سکونت انتخاب کنیم؟

آیا شهرک پردیس امکان رشد دارد؟

بسیاری از افراد برای خرید یا اجاره اغلب به دنبال مکانی پرتوسعه و با جمعیت مناسب می‌گردند که روز به روز به پیشرفت آن افزوده گردد که این فکر برای اجاره خانه پردیس در ذهن بسیاری از افراد نیز شکل  گرفته است. از این جهت بایستی بگوییم که طبق آمار سرشماری که در سال ۸۵ به دست آمد پردیس دارای ۲۵۳۶۰جمعیت بود که این آمار در سال ۹۰ به ۳۷ ۳۶۳  و در سال ۹۵ نیز به ۷۳۳۶۳ رسید که همین امر خود گویای امکان  توسعه بسیار بالای شهرک پردیس است و از همین رو اجاره خانه پردیس روز به روز در حال گسترش و تقاضا می‌باشد.

آشنایی با تعداد فاز‌های پردیس

به طور کلی؛ شهرک پردیس دارای ۱۱فاز می‌باشد که از این میان فاز‌های یک تا چهار به عنوان پر متقاضی‌ترین فاز‌ها برای اجاره خانه در پردیس هستند؛ چرا که قدیمی‌تر از سایر فاز‌ها هستند و امکانات رفاهی بیشتری هم در آن‌ها وجود دارد. از فاز پنج تا نه پردیس آپارتمان‌های مسکن مهر قرار دارند که  به دلیل تازه‌ساز بودن زیبایی ظاهری بسیار و امکانات فراوانی دارند و به صورت یکدست و یک شکل طراحی گشته‌اند که نظم خاصی به این فاز بخشیده است. برای اجاره خانه پردیس می‌توانید به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و از این امکانات بی‌شمار بهره‌مند گردید.

اگر به طور دقیق‌تر و تخصصی‌تری بخواهیم بگوییم بایستی اشاره کنیم که فاز یک پردیس دارای آپارتمان‌ها و خانه‌های ویلایی است که از زمان ساخت آن‌ها می‌گذرد و در نتیجه قدمت خانه‌های موجود در این منطقه از سایر مناطق بیشتر است. اگر اهل انتخاب خانه‌هایی در منطقه پر جمعیت شهرک پردیس با قدمت بالا هستید اجاره خانه پردیس در فاز یک را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم. فاز دو نیز مشابه فاز یک از خانه‌های قدیمی مختلف در متراژ‌های متفاوت به صورت ویلایی یا آپارتمانی تشکیل شده است که به دلیل قدمت بالا دارای اجاره بهای بسیار بیشتری می‌باشد.

آشنایی با تعداد فاز‌های پردیس

فاز سه شهرک پردیس اغلب از خانه‌های مسکن مهر تشکیل شده است که دارای بافتی کاملا یکسان و خانه‌هایی مشابه می‌باشد که زیبایی این منطقه را چند برابر کرده است و طرفداران زیادی را برای اجاره خانه پردیس به سمت خود کشانده است. به طور کلی؛ بایستی بگوییم که سه فاز یک، دو و سه به عنوان فاز‌های قدیمی شهرک پردیس  و بهترین فاز‌ها شناخته شده‌اند که با کمی جستجو از طریق سایت پردیس‌یار می‌توانید انواع و اقسام خانه‌‌های ویلایی، آپارتمانی و غیره را مشاهده نمایید. البته لازم به ذکر است بگوییم که این سه فاز به دلیل قدمت بالا از قیمت بالاتری برخوردار است. اگر از دوست‌داران خانه‌های ویلایی با آپارتمانی بسیار پهناور با تعداد اتاق‌های فراوان و امکانات زیاد هستید اجاره خانه پردیس در این منطقه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت اجاره‌بها در پردیس چگونه است؟

همان‌طور که گفتیم قیمت اجاره و یا خرید ملک در پردیس بسیار ارزان‌تر از شهر پایتخت است و این رنج قیمتی ثابت نبوده و به عوامل بسیار زیادی ربط دارد.

با این وجود حدود تقریبی قیمت اجاره خانه پردیس در فاز‌های یک تا چهار یا همان فاز‌های پرتقاضا در گران ترین حالت ممکن ۱۲ تا ۱۳ میلیون است که این قیمت برای فاز‌های مسکن مهر بین حداکثر ۷ تا ۸ میلیون تومان می‌باشد. با ما در مقاله اجازه خانه پردیس همراه باشید.

قیمت اجاره‌بها در پردیس چگونه است؟

مزایای  سکونت در شهرک پردیس چیست؟

اگر به دنبال مکانی در شهر تهران برای سکونت یا اجاره باشید ما به شما عزیزان شهرک پردیس را پیشنهاد می‌دهیم؛ چرا که  سکونت در این منطقه از مزایای زیر برخوردار است:

آب و هوای بسیار عالی: همان‌طور که گفتیم آب و هوای پردیس بسیار عالی است که همین امر سبب طرفداران آن شده است.

عدم وجود آلودگی: تهران شهر شلوغ و پر از دود و دم است که  آسیب‌های بسیار زیادی به ریه افراد وارد می‌کند و این موضوع در حالی است که شهرک پردیس به دلیل عدم ترافیک و وجود وسائل حمل و نقل کمتر عمومی یا خصوصی دارای دود و آلودگی بسیار زیادی نمی‌باشد و اجاره خانه پردیس به این علت به شدت طرفدار پیدا کرده است.

امکانات رفاهی بسیار زیاد: در اوایل مقاله به طور کامل شما را با امکانات مختلف رفاهی، تفریحی و گردشگری این منطقه بکر آشنا ساختیم  که از دلایل محبوبیت این منطقه به حساب می‌آیند.

هزینه پایین اجازه : نرخ اجاره خانه در  تهران بسیار گران است و همین امر سبب پایین آمدن قدرت اجاره توسط افراد مختلف گشته است. اگر قدرت خرید شما پایین است می‌توانید به جای سکونت در تهران اقدام به اجاره خانه پردیس با قیمت کمتر نمایید.

نوساز بودن: تمامی مناطق شهرک پردیس کاملا جدید و نوساز هستند و همین امر سبب شده است تا افراد بیشتری اقدام به سکونت در این منطقه کنند.

معماری زیبا و مدرن: معماری اغلب منازل و مجتمع‌های مختلف شهرک پردیس به سبک مدرن است و این منطقه را به منطقه‌ای عالی به سبک معماری اروپا تبدیل نموده است.

فضای سبز بیشتر: در جای جای پردیس بوستان‌ها و فضا‌های سبز بسیار زیادی وجود دارند و یا در حال احداث می‌باشند که همین امر سبب شده است تا شهروندان ساکن در این شهرک بتوانند به صورت پیاده و بدون استفاده از وسیله نقلیه برای رسیدن به این مکان‌ها حرکت نمایند.

آرامش بیشتر: به دلیل جمعیت کم موجود در این شهرک آرامش و رفاه بیشتری در این منطقه وجود دارد و اگر از کسانی هستید که سر و صدا شما را اذیت می‌کند اجاره خانه پردیس برای شما آرامش زیادی را همراه دارد.

توریستی بودن منطقه: شهرک پردیس یکی از اماکن توریستی محسوب می‌گردد که جاذبه‌های بسیار زیادی از جمله پل شاه عباسی، دشت سیاه پالاس، روستای واصفنجان، آبشار کمرد  و غیره در آن وجود دارند.

استاندارد بالا ساخت: استاندارد ساخت خانه‌های شهرک پردیس بسیار بالا است و در نتیجه اجاره خانه پردیس بسیار سودمند است؛ زیرا در صورت پیش آمدن هرگونه حادثه غیر مترقبه‌ای مانند زلزله یا سیل آسیبی به لوازم و سلامتی شما و عزیزان‌تان وارد نخواهد گشت.

معایب سکونت در شهرک پردیس چیست؟

در  کنار تمامی مزایایی که اجاره خانه پردیس دارد؛ سکونت در این منطقه یک ایراد بزرگ را به همراه دارد و آن هم تردد خودرو‌های سنگین در مسیر پردیس به تهران است که برای رفع این مشکل طرح عمرانی خدماتی در حال پیاده‌سازی می‌باشد که در ضمن انجام آن تردد خودرو‌های سنگین در داخل این شهرک کاهش پیدا می‌کنند و در نتیجه خطری سلامت شما و عزیزان‌تان را تهدید نحواهد کرد. البته در کنار این ایراد اصلی به دلیل ساخت این شهرک نو‌ساز در حومه تهران هنوز فرصت کافی برای اشتغال در این شهرک پس از اجاره خانه پردیس وجود ندارد و در نتیجه این موضوع کمی رفت و آمد دائم به تهران را برای شاغلین سخت نموده است.

در برخی مناطق شهرک پردیس مشکلاتی مانند کم‌آبی، آلودگی صوتی به دلیل حرکت ماشین‌های سنگین، فرسایش خاک به دلیل ورود فاضلاب‌ها به مسیل‌ها و هم‌چنین زلزله‌خیز بودن وجود دارد که با این حال این معایب هرگز ذره‌ای از علاقه‌مندی مردم نسبت به اجاره خانه پردیس کم نکرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تمامی فایلینگ‌های موجود در شهرک پردیس می‌توانید همین حالا به سایت پردیس‌یار مراجعه نمایید.

آیا اجاره یا خرید خانه در پردیس مناسب است؟

به دلیل گرانی هزینه اجاره بها  بالا در تهران و تمامی مناطق آن شما می‌توانید با هزینه و بودجه‌ای پایین‌تر اقدام به خرید ملک و یا اجاره خانه پردیس نمایید. از طرفی دیگر پردیس یک شهرک در حال پیشرفت است که روز به روز به تعداد افراد ساکن در آنجا و امکانات مختلفش افزوده می‌گردد؛ فلذا سکونت در این مکان  در حال پیشرفت و یا سرمایه‌گذاری در آن یک فکر اقتصادی عالی است که به پیشرفت شما و سرمایه‌تان هم کمک خواهد کرد.

آیا اجاره یا خرید خانه در پردیس مناسب است؟

شما متقاضیان ارجمند می‌توانید برای اجاره خانه پردیس همین حالا به سایت پردیس‌یار سر بزنید و متناسب با بودجه، امکانات مورد نیاز، متراژ مورد نظر تمامی فایل‌ها و آگهی‌های مربوط به اجاره یا خرید را مشاهده فرمایید. شما هم‌چنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری به آدرس مجموعه ما که در پایین صفحه اصلی وب‌سایت قرار داده‌ایم؛ مراجعه فرمایید و یا اینکه با شماره‌های تماس موجود در سایت برای اجاره خانه پردیس با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *