پردیس یار

خرید آپارتمان در پردیس

وبلاگ

27 مارس 2023 183 بازدید
پردیس یار
خرید آپارتمان در پردیس

خرید آپارتمان در پردیس

این روزها، افراد بسیاری به دنبال خرید آپارتمان در پردیس هستند، اما اطلاعات زیادی از این شهر ندارند. با بالا رفتن روزافزون قیمت مسکن در تهران، افراد به دنبال خرید خانه و یا آپارتمان در حومه تهران از جمله پردیس افتاده‌اند. چرا که با قیمت بسیار مناسبی می‌توانند یک واحد مسکونی شیک و نوساز در شهر جدید پردیس خریداری نمایند. البته شهر پردیس، راه طولانی برای تبدیل شدن به شهر بزرگی همچون تهران را دارد اما از تمامی امکانات رفاهی برای ساکنین خود بهر‌مند شده است. امروزه افراد برای سرمایه‌گذاری و یا سکونت، نسبت به خرید خانه و آپارتمان در پردیس اقدام می‌کنند. در نتیجه؛ بهتر است قبل از خرید خانه، هدف خود را مشخص نمایید. برای شناخت بهترین فازهای پردیس برای سکونت و سرمایه‌گذاری و همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مزایای خرید آپارتمان در پردیس، این مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

خرید آپارتمان در پردیس

اگر قصد خرید آپارتمان در شهر پردیس را دارید، بهتر است با این شهر بهتر آشنا شوید و اطلاعاتی درباره آن داشته باشید. شهرک پردیس در 17 کیلومتری شمال شرقی تهران قرار دارد. جمعیت شهر پردیس به 250 هزار نفر می‌رسد. اجرای طرح ملی مسکن در این شهر باعث شد، شهر پردیس به یکی از مهم‌ترین قطب‌های استان تهران تبدیل گردد. به همین دلیل است که افراد بسیاری به دنبال خرید آپارتمان در پردیس هستند. شهرک پردیس دارای 12 فاز یا منطقه است که 8 فاز آن مسکونی بوده و ساخت و ساز و آپارتمان‌سازی در این 8 منطقه صورت گرفته است. فازهای 1 تا 4 بهترین فازها برای خرید آپارتمان در پردیس و سکونت در آن به شمار می‌روند. چرا که از امکانات بیشتری نسبت به فازهای دیگر برخوردارند. برای آشنایی بیشتر با این شهر و شناخت بهترین مناطق برای خرید آپارتمان و یا سرمایه‌گذاری در پردیس، ادامه این مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

مزایای خرید آپارتمان در پردیس

قیمت ارزان‌تر مسکن: یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های شهر پردیس که باعث شده است بسیاری از افراد برای خرید، فروش، رهن و یا اجاره، خانه‌ و یا آپارتمان‌های پردیس را انتخاب کنند، قیمت مناسب آپارتمان در پردیس می‌باشد. در واقع؛ قیمت اجاره و یا خرید آپارتمان در پردیس بسیار ارزان‌تر از تهران می‌باشد. از این رو؛ افرادی که قصد خرید خانه دارند و یا به دنبال آپارتمانی با قیمت مناسب برای رهن و اجاره می‌گردند، می‌توانند به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و آپارتمان مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری نمایند.

آب و هوای پاک: دومین ویژگی شهر پردیس، آب و هوای تمیز آن می‌باشد. از آنجایی که این شهر در حاشیه استان تهران قرار دارد، آلودگی آن نسبت به تهران بسیار کم‌ر خواهد بود. از طرفی، آب و هوای معتدل و کوهستانی شهر پردیس، باعث شده است تا افراد بسیاری به ویژه سالمندان و بیماران تنفسی، این شهر را برای زندگی انتخاب کرده و نسبت به خرید آپارتمان در پردیس اقدام نمایند.

وجود امکانات رفاهی و اداری: شهر پردیس، دارای تمامی امکانات رفاهی اعم از پاساژ‌ها و مراکز خرید، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، پارک‌ها و فضای سبز، مراکز آموزشی و اداری می‌باشد. از این رو؛ اگر قصد دارید نسبت به خرید آپارتمان در پردیس اقدام نمایید، نگران امکانات رفاهی نباشید. در این شهر، تمامی امکانات رفاهی برای یک زندگی خوب و مناسب فراهم شده است.

فاصله کم تا تهران: از دیگر مزایا و ویژگی‌های شهر پردیس، نزدیک بودن آن به تهران است. از این رو؛ افراد با وسایل شخصی، اتوبوس و یا حتی تاکسی می‌توانند در کم‌تر از 20 دقیقه از تهران به پردیس و یا بالعکس رفت و آمد داشته باشند. به این ترتیب، افرادی که محل کار آن‌ها در تهران است نیز می‌توانند نسبت به خرید آپارتمان در پردیس اقدام کرده و همه روزه سر ساعت در محل کار خود حضور داشته باشند.

خرید آپارتمان در پردیس

شناخت فازهای مختلف پردیس برای سرمایه‌گذاری و یا سکونت

برای خرید آپارتمان در پردیس، بهتر است با فازهای مختلف این شهر جدید آشنا شوید تا بتوانید بهترین آپارتمان برای سکونت و یا سرمایه‌گذاری را خریداری نمایید. شهر پردیس در مجموع دارای 12 فاز است که تنها 8 فاز آن قابلیت سکونت دارد. فاز 6، بخش آموزشی و تحقیقاتی پردیس بوده و فاز 7 نیز مختص به منطقه صنعتی این شهر می‌باشد. فاز 12 از شهر پردیس برای پارک و ایجاد جنگل برنامه‌ریزی شده است. در ادامه این مقاله؛ قصد داریم شما را با فازهای مختلف شهر پردیس آشنا کرده و بهترین فازها برای سرمایه‌گذاری و یا خرید آپارتمان در پردیس را به شما معرفی نماییم.

فاز 1 شهر جدید پردیس

فاز 1 شهر پردیس، از جمله محله‌های قدیمی و گران‌قیمت این شهر به شمار می‌رود. این فاز نسبت به فازهای دیگر پردیس، از موقعیت مناسبی برخوردار شده و تمامی ویژگی‌های مناسب برای سکونت از جمله؛ مراکز تفریحی، مراکز خرید، مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین مراکز رفاهی را داراست. در این منطقه انواع مختلفی از ساختمان‌ها در متراژهای مختلف وجود دارند. فاز 1 از امنیت بالایی برخوردار بوده و برای سکونت بهترین گزینه می‌باشد. اگر قصد خرید خانه و یا آپارتمان در فاز 1 پردیس را دارید به شما پیشنهاد می‌دهیم به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و نسبت به خرید آپارتمان در پردیس با مناسب‌ترین قیمت اقدام نمایید.

فاز 2 شهر جدید پردیس

یکی از محبوب‌ترین مناطق برای خرید آپارتمان در پردیس، فاز 2 این شهر می‌باشد. این منطقه دارای انواع مختلفی از ساختمان‌ها بوده و می‌توان گفت برای تمامی سلایق مناسب می‌باشد. شما می‌توانید آپارتمان‌های لوکس و ویلایی‌های خوش نقشه را در این فاز مشاهده نمایید. فاز 2 نیز همانند فاز 1، جزو محله‌های قدیمی پردیس بوده و دارای تمامی امکانات رفاهی می‌باشد. قیمت خرید آپارتمان در فاز 2 کمی بالاتر از فازهای دیگر است. امنیت بالا، سنددار بودن خانه‌ها و همچنین بافت شهری مناسب باعث شده‌اند تا این فاز نیز مانند فاز 1، به عنوان بهترین منطقه برای سکونت شناخته شود.

فاز 3 شهر جدید پردیس

فاز 3 نیز در دسته بهترین مناطق پردیس برای سکونت جای می‌گیرد. این منطقه دارای امکانات رفاهی و مراکز تجاری متعدد بوده و برای زندگی بهترین انتخاب می‌باشد. فاز 3 پردیس، دارای 2 دسته خانه با قیمت‌های متفاوت است. یک دسته از خانه‌ها، آپارتمان‌های شخصی‌ساز هستند که به خاطر مصالح به کار رفته در ساخت آن‌ها از قیمت بالاتری برخوردارند. دسته دیگر آپارتمان‌های مسکن مهر هستند که از امکانات کمتر و به تبع آن قیمت پایین‌تری برخوردار شده‌اند. اگر قصد خرید آپارتمان در پردیس با قیمت مناسب را دارید می‌توانید فاز 3 را انتخاب نمایید. شما می‌توانید انواع مختلفی از خانه‌ها با رنج قیمتی متفاوت را در این فاز از شهر پردیس مشاهده نمایید.

فاز 4 شهر جدید پردیس

فاز 4 شهر پردیس دارای خانه‌های ویلایی و آپارتمانی با متراژ بالا می‌باشد. بیشتر ساختمان‌هایی که در این فاز مشاهده می‌شوند، مسکونی بوده و تعداد کمی مراکز خرید در فاز 4 پردیس مشاهده می‌شود. قیمت خرید آپارتمان در فاز 4 پردیس، کمی بالاست. به این ترتیب اگر قصد خرید آپارتمان در پردیس را دارید و می‌خواهید فاز 4 را برای سکونت برگزینید، باید بودجه بیشتری را برای خرید خانه در این فاز در نظر بگیرید.

فاز 8 شهر جدید پردیس

فاز 8 پردیس، از جمله محله‌های رده پایین این شهرک به شمار می‌رود. این فاز دارای آپارتمان‌های زیر 80 متر بوده و امکانات رفاهی فازهای 1 تا 4 را ندارد. شما می‌توانید با هزینه بسیار کمی صاحب یک واحد اپارتمان در فاز 8 پردیس شوید. از آنجایی که فاز 8 هنوز هم در دست احداث و ساخت و ساز است، امکانات رفاهی مناسبی برای زندگی ندارد. اما؛ در آینده‌ای نزدیک، شاهد رشد رفاهی و اقتصادی این فاز از پردیس نیز خواهیم بود. اگر به فکر سرمایه‌گذاری هستید، فاز 8 پردیس می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. کافیست به پردیس‌یار مراجعه کرده و با در نظر گرفتن بودجه‌ای که در اختیار دارید، نسبت به خرید آپارتمان در پردیس اقدام نمایید.

فاز 9 شهر جدید پردیس

یکی دیگر از فازهای شهر پردیس که هنوز به بهره‌برداری نرسیده است، فاز 9 می‌باشد. آپارتمان‌های این فاز همگی نوساز بوده و از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشند. پیشرفت پروژه‌ها در این فاز کم بوده و محوطه‌سازی صورت نگرفته است. اما؛ با تکمیل شدن این منطقه و مناسب شدن برای سکونت، قیمت واحدهای آن به مراتب افزایش چشمگیری خواهد داشت. از این رو؛ شما می‌توانید فاز 9 شهر پردیس را نیز برای سرمایه‌گذاری برگزینید!

فاز 11 شهر جدید پردیس

برای خرید آپارتمان در پردیس جهت سرمایه‌گذاری، می‌توانید فاز 11 پردیس را انتخاب نمایید. این فاز دارای امکانات رفاهی کمی بوده و فعلا قابل سکونت نیست. اما؛ از آنجایی که تمامی خانه‌های این فاز نوساز هستند و خانه قدیمی و یا فرسوده در این فاز مشاهده نمی‌شود، می‌توان آینده بسیار خوبی را برای این فاز در نظر گرفت. در حقیقت؛ افرادی که نسبت به خرید ملک در فاز 11 اقدام کرده‌اند، معتقدند که در آینده‌ای نه چندان دور، فاز 11 یکی از بهترین مناطق شهر پردیس خواهد شد.

با مطالعه این قسمت از مقاله در می‌یابیم که فازهای 1، 2، 3 و 4 دارای تمامی امکانات رفاهی بوده و پیشرفت خود را کرده‌اند. از این رو؛ این فازها برای سکونت مناسب‌ترین گزینه می‌باشند. اما اگر قصد سرمایه‌گذاری و خرید آپارتمان در پردیس را دارید، به سراغ این فازها نروید! فازهای 8 و 11 بهترین و مناسب‌ترین مناطق در پردیس برای سرمایه‌گذاری و خرید ملک به شمار می‌روند. جهت خرید بهترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌ها جهت سکونت و یا سرمایه‌گذاری می‌توانید به سایت پردیس‌یار، تخصصی‌ترین سایت خرید و فروش خانه و آپارتمان در پردیس، مراجعه کرده و بر اساس بودجه‌ای که در اختیار دارید، مناسب‌ترین واحد را خریداری نمایید.

درج آگهی رایگان در پردیس

قیمت خرید آپارتمان در پردیس

قیمت خرید آپارتمان در مناطق و یا فازهای مختلف پردیس، متفاوت می‌باشد. در حالت کلی؛ فازهای 1 تا 4 دسترسی بیشتری به امکانات رفاهی داشته و بیشتر برای زندگی مناسبند. این فازها دارای خانه‌ها و آپارتمان‌های مختلف با متراژ متفاوت می‌باشند. از این رو؛ به نیاز شما از بابت خرید انواع ساختمان (ویلایی، آپارتمانی، مجتمع) و همچنین متراژ آن پاسخ داده می‌شود. در بین این 4 فاز، قیمت خرید آپارتمان و یا ویلایی در فاز 1 بیشتر است. چرا که این فاز در مرکز شهر قرار داشته و  دسترسی راحت‌تری به تمامی امکانات دارد. فاز 2 نیز یکی از محبوب‌ترین مناطق شهر پردیس می‌باشد. از آنجایی که تقاضای افراد برای خرید آپارتمان در این منطقه از پردیس افزایش چشمگیری داشته است، قیمت خانه‌ها و آپارتمان‌های این منطقه از قیمت متوسط شهر بیشتر شده است. برای خرید آپارتمان در پریس می‌توانید به سایت پردیس‌یار مراجعه نمایید.

فاز 3 یکی دیگر از مناطق پرفروش در شهر پردیس به شمار می‌رود. خانه‌ها و آپارتمان‌های موجود در این فاز نسبت به فازهای 1 و 2 مدرن‌تر هستند. به این ترتیب از قیمت بالاتری نیز برخوردار می‌باشند. اما؛ اگر فاز 3 را برای خرید آپارتمان در پردیس انتخاب کرده‌اید و بودجه شما محدود است، می‌توانید به سراغ خانه‌های مسکن مهر در این شهر بروید. خانه‌های مسکن مهری که در فاز 3 شهر پردیس ساخته شده‌اند، به مراتب قیمت مناسب‌تری از آپارتمان‌های دیگر این فاز دارند. فاز 4 نیز دارای خانه‌های ویلایی و آپارتمانی بسیاری بوده و برای سکونت مناسب می‌باشد. البته به خاطر داشته باشید که متراژ خانه‌ها در این 4 فاز بالاست. از این رو؛ قیمت خانه در این مناطق بالاتر خواهد بود. اگر بودجه کمی را برای خرید آپارتمان در شهر پردیس در نظر گرفته‌اید، می‌توانید خانه‌های با متراژ پایین‌تر و در فازهای 5، 8، 9 و 11 پردیس خریداری نمایید. در حالت کلی؛ قیمت خرید آپارتمان در پردیس به نوع منطقه، امکانات فاز، متراژ خانه، نوع ساختمان و … بستگی دارد. شما می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین خانه‌ها را در سایت پردیس‌یار مشاهده کنید.

اگر پول زیادی برای خرید خانه ندارید، به سراغ فازهای 8 و 11 پردیس بروید!

فاز 8 در شهر پردیس، دارای خانه‌های آپارتمانی زیادی بوده و خانه‌های ویلایی به ندرت در این منطقه مشاهده می‌شوند. این فاز از پردیس، دارای آپارتمان‌های مسکن مهر بوده و قیمت مناسب‌تری دارند. از این رو؛ اگر پول زیادی برای خرید آپارتمان در پردیس ندارید، می‌توانید یک واحد آپارتمان در فاز 8 این شهرک خریداری نمایید. فاز 11، یکی دیگر از فازهای شهر پردیس است که قیمت آپارتمان‌های آن بسیار مناسب می‌باشد. آپارتمان‌هایی که در این فاز ساخته شده‌اند، نوساز بوده و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می‌باشند. می‌توان پیش‌بینی کرد که در آینده‌ای نه چندان دور، فاز 11 شهر پردیس، به یکی از محبوب‌ترین و بهترین مناطق این شهرک تبدیل گردد. در صورتی که بودجه کمی برای خرید خانه دارید، می‌توانید یک واحد آپارتمان از فازهای 8 و یا 11 شهرک جدید پردیس خریداری نمایید.

خرید و فروش خانه و آپارتمان در پردیس

سرمایه‌گذاری و خرید و فروش آپارتمان و خانه در پردیس، یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای حفظ سرمایه شما می‌باشد. اگر قصد سرمایه‌گذاری در مسکن را دارید، باید دانش کافی در این زمینه داشته باشید. سایت پردیس‌یار، تخصصی‌ترین سایت خرید و فروش خانه و آپارتمان در پردیس است که می‌تواند همراه خوبی برای طی کردن این مسیر باشد. شما با جستجو در میان هزاران آگهی خرید و فروش خانه و آپارتمان در پردیس‌یار می‌توانید ارزان‌ترین و مناسب‌ترین خانه و یا آپارتمان را در شهر پردیس انتخاب و خریداری نمایید. علاوه بر آگهی‌‌های مربوط به خرید آپارتمان در پردیس، آگهی‌های مرتبط با رهن و اجاره نیز در این سایت قرار داده می‌شوند. شما با استفاده از سایت پردیس‌یار تجربه متفاوتی را کسب می‌نمایید. علاوه بر این‌ها اگر قصد فروش خانه خود در پردیس را دارید نیز می‌توانید آگهی خود را در سایت پردیس‌یار درج و ثبت نمایید. مطمئن باشید در کم‌ترین زمان ملک شما به فروش می‌رسد. در نتیجه؛ برای داشتن خریدی مطمئن، کافیست به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و با در نظر گرفتن بودجه خود، نسبت به خرید آپارتمان در پردیس اقدام نمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *