پردیس یار

 فاز ۱۱ پردیس کجاست؟

وبلاگ

22 فوریه 2024 162 بازدید
پردیس یار
 فاز ۱۱ پردیس کجاست؟

 فاز ۱۱ پردیس کجاست؟

شهرک پردیس یکی از شهرهای اطراف تهران است که امروزه به دلایل عدم بودجه کافی اکثر افراد به جای سکونت در شهر تهران در اطراف آن نظیر شهر پردیس ساکن می‌گردند. به همین خاطر در ادامه به معرفی یکی از معروف‌ترین و جدیدترین فازهای  شهرک پردیس خواهیم پرداخت. فاز ۱۱ پردیس کجاست؟ چه جمعیتی در حال حاضر در این فاز سکونت دارند؟ انواع امکانات مختلف موجود در این فاز ویژه از شهرک پردیس کدامند؟ و چرا این همه طرفدار دارد؟ اگر دلتان می‌خواهد جواب تمامی پرسش‌های بالا را کسب کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم با ما تا پایان مقاله همراه بمانید.

شهرک پردیس در کجا واقع گردیده است؟

شهرک پردیس یکی از شهرک‌های مسکونی اطراف تهران است که در دل آن فازها و محله‌های مختلفی برای سکونت وجود دارند که فاز ۱۱ پردیس کجاست؟ را بایستی با مطالعه این مقاله فهمید و بدانید که جزء جدیدترین فازهای مسکونی این شهرک قرار گرفته است.

فاز ۱۱ پردیس کجاست؟

فاز یازده پردیس یکی از جدیدترین فازهای شهرک پردیس است که از لحاظ موقعیت جغرافیایی در شمال آزادراه تهران پردیس و بیست و پنج کیلومتری تهران و در رشته کوه‌های البرز قرار گرفته است. در این فاز بزرگ و جدید با بناهای ساختمانی نوساز متعدد نواحی مختلفی وجود دارند که می‌توان به ناحیه یا زون ۱،۲،۳،۴،۵ و غیره اشاره نمود. از میان نواحی ذکر شده در فاز ۱۱ پردیس نواحی ۵، ۴،۱ از طرفداران بیشتری برخوردار هستند. تاکنون حتما فهمیده‌اید که فاز ۱۱ پردیس کجاست؟

فاز ۱۱ پردیس کجاست؟

معرفی سایت پردیس‌یار

جستجو برای پیدا کردن یک مغازه املاک در منطقه پردیس کار چندان آسانی به نظر نمی‌رسد. اگر قصد خرید ملک و یا اجاره آن را دارید پیشنهاد می‌کنیم به جای صرف وقت و جست و جو منزل دلخواه خود در املاک و فروشگاه‌های حضوری به سایت پردیس‌یار مراجعه نمایید. از طریق این مجموعه شما عزیزان می‌توانید نسبت به مشاهده تمامی فایلینگ‌های خالی موجود در این منطقه و آخرین وضعیت ساخت و ساز در جاهای مختلف فاز ۱۱ پردیس کجاست؟ و سایر فازها مطلع گردید.

در چه سالی آغاز عملیات افتتاحیه ساخت فاز یازده پردیس اغاز گردید؟

بایستی بگوییم که در سال ۹۵ اولین واحدهای مسکونی در فاز ۱۱ پردیس و در زون ۴ شمالی و هم‌چنین زون ۵ در بلوک‌های یک تا ۲۲ آغاز گردید. در مرحله اولیه ساخت و ساز علاوه بر ساخت ۴۵۵۰ واحد مسکونی، کلانتری، مسجد و واحدهای تجاری مختلف نیز در این منطقه ساخته شدند.

در چه سالی آغاز عملیات افتتاحیه ساخت فاز یازده پردیس اغاز گردید؟

حال که می‌دانید فاز ۱۱ پردیس کجاست؟ بایستی بگوییم در صورت تمایل به بازدید از آخرین وضعیت املاک موجود در فاز یازده شهرک پردیس کافیست به سایت پردیس‌یار مراجعه و در این زمینه اطلاعات کافی را کسب نمایید.

آیا تمامی برج‌های موجود در این منطقه ساختار یکسانی دارند؟

به دلیل اینکه تعداد زیادی از واحدهای موجود در تمامی فازهای شهرک پردیس به خصوص فاز یازده در حدود ۳۳۳۳۵ متعلق به مسکن مهر هستند در ساخت این برج‌ها و واحدها نهایت سلیقه و تعادل برقرار گردیده است. بنابراین؛ تمامی این برج‌‌ها از لحاظ نما، معماری داخلی، مساحت و غیره با یکدیگر برابر هستند. با ما در مقاله فاز ۱۱ پردیس کجاست؟ همراه باشید.

هر برج دارای ۱۵ طبقه مختلف می‌باشد که طبقه پایین آن متعلق به پارکینگ اعضای آن ساختمان است تا افراد بدون نگرانی از جهت سرقت اتومبیل خود بتوانند در این منطقه سکونت نمایند. با هر بودجه‌ای، هر نوع امکاناتی را که دوست دارید ملک شما داشته باشد در سایت پردیس‌یار بیابید.

جمعیت ساکن موجود در فاز ۱۱ پردیس در حال حاضر چه تعداد است؟

حال که فهمیدید فاز ۱۱ پردیس کجاست؟؛ جالب است بگوییم که در حال حاضر تعداد افراد ساکن در فاز یازده پردیس به حدود ۱۳۰ هزار نفر می‌رسند و این تعداد روز به روز در حال افزایش است.

جمعیت ساکن موجود در فاز ۱۱ پردیس در حال حاضر چه تعداد است؟

در هر ساختمان چه تعداد طبقه با موقعیت مکانی مختلف و ابعاد چه حدودی وجود دارند؟

بایستی در پاسخ به این سوال شما عزیزان بگوییم که در هر طبقه چهار واحد از لحاظ موقعیت مکانی شمال شرقی، شمال غربی، جنوب شرقی و جنوب غربی واقع شده‌اند. این واحدها در متراژ ۸۶متری و کاملا قرینه هستند و در کل هر بلوک دارای ۵۹ واحد مسکونی یک طبقه تاسیسات همکف می‌باشد.

امکانات هر واحد آپارتمان از فاز ۱۱ پردیس چیست؟

اگر اندکی در رابطه با امکانات بخواهیم صحبت نماییم بایستی بگوییم که در هر طبقه ۲ اتاق خواب ۱۰ و ۱۲ متری، آشپزخانه‌ای ۷ متری و پذیرایی با ۲۲ متر ابعاد قرار دارد. از طرفی هر واحد آپارتمان مجهز به پکیج، کولر، آیفون تصویری، درب ضد سرقت، پارکینگ اختصاصی غیر مسقف، پکیج و رادیاتور  می‌باشد‌. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جستجو ملک با مشخصات دلخواه خود در فاز ۱۱ پردیس به سایت پردیس یار مراجعه نمایید و با یک جستجو ساده ملک دلخواه خود را بیابید. تاکنون حتما متوجه شده‌اید که فاز ۱۱ پردیس کجاست؟

امکانات هر واحد آپارتمان از فاز ۱۱ پردیس چیست؟

بررسی امکانات بلوک‌ها در فاز یازده پردیس

از دیگر امکانات هر بلوک نیز اگر بخواهیم صحبت نماییم بایستی به آسانسور ، دو تانکر آب شرب ۴۰۰۰لیتری، یک تانکر آتش نشانی، راه پله اصلی و اضطراری اشاره نمود. کمی بیشتر در رابطه با محله‌های فاز ۱۱ پردیس کجاست؟؛ بدانیم.

به صورت کلی و دقیق و همانگونه که بیان نمودیم در فاز یازده پنج ناحیه محتلف وجود دارند که به کمک یک بلوار ۴۰ متری این فاز را به دو نیمه جنوبی و شمالی تقسیم نموده‌اند. در بخش شمالی اصلی شما شاهد مشاهده زون ۱، ۵ و ۴ شمالی و در بخش جنوبی شاهد دیپن زون ۴ جنوبی و از سمت شمالی بلوار اصلی نیز زون ۲ و ۳ را خواهید دید.

هر کدام از این زون‌ها نیز خود از نواحی مختلفی تشکیل شده اند که برای مثال در زون یک ۱۰۹ بلوک با ۶۴۳۱ واحد و یا در زون ۲تعداد ۱۲۶بلوک و ۷۴۳۷واحد قرار دارند.

امکانات موجود در فاز یازده پردیس

عده بسیار زیادی از افراد تمایل دارند پس از اینکه دانستند فاز ۱۱ پردیس کجاست؟ بدانند در فاز یازده پردیس چه نوع امکاناتی برای مالکین و مستاجرین وجود دارد؟ بایستی بگوییم که همانند سایر منطقه‌های مسکونی در فاز ۱۱ پردیس امکانات مختلفی همچون فروشگاه‌های مواد غذایی، پروتئینی، نانوایی، سوپرمارکت، مدرسه، مسجد، پارک بازی و غیره وجود دارد.

امکانات موجود در فاز یازده پردیس

از جمله معروف‌ترین مدرسه‌های این فاز ویژه می‌توان به عطار در مقطع دبستان پسرانه و معرفت در بخش دبستان دخترانه اشاره نمود. از لحاظ امکانات حمل و نقل نیز در فاز یازده تاکسی تلفنی، اینترنتی و خطوط تاکسیرانی مختلفی برای رفتن به دل پردیس و یا رفتن به تهران وجود دارند. برای جستجو فایل دلخواه خود در فاز ۱۱ پردیس به سایت پردیس‌یار سر بزنید. ممنون که تا پایان مطلب اختصاصی فاز ۱۱ پردیس کجاست؟ همراه ما بودید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *