پردیس یار
پردیس یار
فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس

فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس

یکی از شهرهای خوش‌ آب‌و‌هوایی که به جهت کاهش تراکم جمعیت در اطراف پایتخت تاسیس شده است، شهر پردیس می‌باشد. امروزه موضوعات مربوطه به خرید و فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس و دیگر فازهای مسکونی این شهر، مورد توجه تعداد بسیار زیادی از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. اگر می‌خواهید با شهر پردیس و فازهای مختلف آن اعم از فاز 11 بیشتر آشنا شوید، لازم است این محتوا از پردیس‌یار را مورد مطالعه قرار دهید. ما در این محتوا به چرایی خرید و فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس نیز پرداخته‌ایم.

پردیس را بهتر بشناسیم!

در دهه‌های اخیر، افزایش جمعیت و آلودگی تهران مشکلات زیادی را به وجود آورده و برای حل این مشکل، چندین شهر در اطراف تهران ساخته و تاسیس شده است. شهر پردیس که مرکز شهرستان پردیس می‌باشد، در سال 1391 با هدف کاهش جمعیت، در فاصله 17 کیلومتری تهران ساخته شد. از لحاظ جغرافیایی شهر پردیس در شرق تهران واقع شده است. یعنی؛ از غرب به تهران و از شرق به کوه دماوند راه دارد. در واقع شهر پردیس از بخش‌های پردیس، جاجرود و بومهن تشکیل شده است. بعد از احداث، این شهر به دلایل زیادی از جمله کم‌جمعیت بودن، آب و هوای خوب، آلودگی کمتر و سرسبزی مورد استقبال بسیاری از مهاجران و حتی ساکنین تهرانی قرار گرفت. به همین دلیل؛ خرید و فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس نیز یکی از موضوعات مهم در میان افراد و سرمایه‌گذاران می‌باشد.

شهر پردیس از 12 فاز تشکیل شده که هر فاز، دارای امکانات خاص خود هستند. با توجه به امکانات موجود در هر فاز و کاربردی که برای هر فاز در نظر گرفته شده، برخی از این فازها مسکونی، برخی تجاری و برخی صنعتی و خدماتی محسوب می‌شوند. از آن جایی که شهر پردیس، شهری خوش آب‌و‌هواست و به دلیل نوسازی فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود، افراد زیادی خواستار خرید و فروش ملک مخصوصا فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس هستند. فاز 11 جزء فازهای مسکونی پردیس است و چون همچنان در حال گسترش و توسعه می‌باشد، قیمت ملک در آن به نسبت سایر فازها پایین‌تر است. اگر به دنبال خرید یا فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس هستید، می‌توانید از سایت پردیس یار، جامع‌ترین سایت نیازمندی‌های شهر پردیس، برای فروش یا خرید ملک مورد نظرتان استفاده کنید.

فاز 11 پردیس

فاز 11 در شمال غربی شهر پردیس واقع شده که از تهران 25 کیلومتر و از میدان امام یا همان میدان اصلی پردیس 9 کیلومتر فاصله دارد. بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، فاز 11 واقع در رشته کوه‌های البرز و قسمت شمالی آزادراه تهران-پردیس و جاده قدیمی تهران-جاجرود است که برای رفتن به این فاز باید به سمت خروجی راه اصلی بروید و از تونل سلام عبور کنید.

فاز 11 پردیس

فاز 11 شهر پردیس در منطقه دره آرا قرار گرفته که بلندترین و مرتفع‌ترین فاز شهر پردیس است، به همین دلیل این فاز علاوه بر داشتن آب و هوای خوب، دورنمای بسیار زیبایی دارد. سطوح این منطقه ناهموار و شیب‌دار است و به همین دلیل فاز 11 منظره‌های بسیار زیبایی دارد. علاوه بر زیبایی این فاز، آب‌وهوای خوب، توسعه شهری و کیفیت بالای سازه‌ها، فاز 11 از پرطرفدارترین فازهای پردیس محسوب می‌شود. برای فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس، می‌توانید به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و آگهی خود را به صورت کاملا رایگان درج نمایید.

جالب است بدانید که در فاز 11، خانه‌های ویلایی و شخصی‌ساز وجود ندارد. این فاز دارای برج‌ها و خانه‌های آپارتمانی‌ است که همگی بدست مسکن مهر ساخته شده‌اند. اگر به دنبال خرید آپارتمان هستید، بهتر است آگهی‌های مربوط به فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس را در سایت پردیس‌یار چک کنید.

محله‌های فاز 11 پردیس

فاز 11 پردیس، از 5 ناحیه یا زون تشکیل شده است. فاز 11 به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده که در مرز میان این دو بخش، بلواری 40 متری قرار دارد که از تونل سلام امتداد می‌یابد. در بخش شمالی ناحیه‌های 1، 4 شمالی و 5 و در بخش جنوبی ناحیه‌های 2، 3 و 4 جنوبی قرار دارند. از آن جایی که ناحیه‌های 1، 4 شمالی و 5 در ارتفاع بالاتری هستند، بیش‌تر مردم طرفدار این نواحی محسوب می‌شوند. اگر به دنبال آگهی‌های فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس هستید، باید از زون‌های این فاز اطلاعات بیش‌تری داشته باشید.

محله‌های فاز 11 پردیس

زون 1، در شمال فاز 11 قرار دارد که مرتفع‌ترین زون این فاز محسوب می‌شود. مجموع واحدهای مسکونی زون 1، 6431 واحد است و این فاز 109 بلوک دارد. زون 2 در شرق فاز 11 واقع شده و 126 بلوک و 7434 واحد مسکونی دارد. زون 3 که از بخش مرکزی فاز 11 شروع می‌شود و تا جنوب فاز ادامه دارد، 111 بلوک و 6549 واحد دارد. زون4، همان طور که قبلا اشاره شد از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل شده که هر کدام از این بخش‌ها دارای 55 بلوک هستند. مجموع بلوک‌های زون 4، 110 بلوک و تعداد واحدهای مسکونی آن 6490 واحد می‌باشد. آخرین زون، زون 5 است که 108 بلوک و 6372 واحد دارد. این زون در غرب فاز 11 قرار گرفته است. خیابان‌های مهم واقع در این فاز شامل خیابان مرکزی فاز 11، حافظ، خیام، سعدی، فرهنگ، توحید، ایرانشهر، بنیاد، تعاون، فرزانه، طراوت و پیمان می‌باشد. برای خرید، رهن، اجاره و یا فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس کافیست به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و آگهی‌های مربوطه را مشاهده نمایید.

 مسکن مهر فاز 11 پردیس

همان طور که گفته شد فاز 11 پردیس، در منطقه‌ای کوهپایه‌ای و بلند است و به همین دلایل از هوای تمیز، آب‌وهوای خنک و منظره‌های زیبایی برخوردار می‌باشد. به دلیل شیب منطقه، اختلاف ارتفاع مناطق  فاز 11 حدود 380 متر می‌باشد، اما با روش سکوسازی چشم‌انداز زیبایی برای برخی بلوک‌ها به وجود آمده است. اگر به دنبال خرید خانه شخصی ساز یا ویلایی و یا حتی فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس هستید، باید دقت داشته باشید که در فاز 11، همه خانه‌ها به صورت آپارتمانی و برج‌های مسکن مهر می‌باشند.

شرکت کوزوی ترکیه به عنوان پیمانکار شرکت عمران پردیس، در 5 زون فاز 11، تعداد 564 برج همسان که هرکدام 15 طبقه 59 واحدی هستند را ساخته است. البته بعضی از این برج‌ها هنوز در حال ساخت هستند. درست است که این برج‌ها همگی 15 طبقه و همسان هستند، اما از نظر مشاعات یعنی رنگ‌آمیزی، محوطه‌سازی و فضای سبز و… با هم متفاوت‌اند. برای ساخت این بلوک‌ها، از سیستم بتنی قالب تونلی استفاده شده که در نتیجه‌ی آن بلوک‌ها در برابر زلزله مقاومت بالایی دارند، ساختمان استهلاک پایینی دارد و از به وجود آمدن ترک‌های حرارتی جلوگیری می‌شود. اگر برای خرید آپارتمان، آگهی‌های فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس در پردیس‌یار را پیگیری می‌کنید، احتمالا متوجه شده‌اید که در تمامی برج‌ها، هر طبقه 4 واحد دارد که در شمال شرقی، جنوب شرقی، شمال غربی و جنوب غربی ساخته شده‌اند و نقشه تمامی آن‌ها مشابه و قرینه است.

 مسکن مهر فاز 11 پردیس

در آگهی‌های مربوطه به فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس مشخص شده است که به طور معمول، متراژ هر واحد آپارتمان در این فاز 86 متر بوده و دارای دو خواب که یکی 12 متر و دیگری 10 متر، پذیرایی 22 متری و آشپزخانه 7 متری می‌باشد. انباری هر واحد داخل همان واحد قرار گرفته و تراس در کنار یکی از اتاق‌خواب‌های واحد قرار دارد. تمامی واحدها دارای درب ضد سرقت، کولر، آیفون تصویری و پکیج و رادیاتور هستند. هیچ یک از واحدها دارای پارکینگ سقف‌دار نیستند و محلی که برای پارک کردن خودروی هر واحد قرار گرفته در محوطه اختصاصی برج مشخص شده است.

هر بلوک دارای 59 واحد مسکونی و یک واحد تاسیسات دارد که در طبقه همکف واقع شده است. برای هر بلوک 2 آسانسور در نظر گرفته شده که یکی 8 نفره و دیگری 12 نفره است. 3 تانکر 4000 لیتری که 2تای آن‌ها برای شرب و یک تانکر برای آتش‌نشانی است، 2 پمپ آب که یکی برای شرب و دیگری برای آتش‌نشانی است و یک راه پله اضطراری نیز در هر بلوک قرار داده شده است. با این وجود با خیال راحت می‌توانید آگهی‌های مربوطه به فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس را در سایت پردیس‌یار مشاهده کرده و نسبت به خرید آن‌ها اقدام نمایید.

امکانات رفاهی و تفریحی و آموزشی فاز 11

اگر به دنبال خرید و فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس هستید توجه کنید که این فاز کمتر از 5 سال قدمت دارد. برای همین نباید آن را با فازهای 1، 2 و 4 پردیس مقایسه کنید. از لحاظ وضعیت امکانات نیز باید بگوئیم که در حال حاضر بعضی امکانات ضروری رفاهی در آن فراهم شده و به دنبال توسعه شهری، سایر امکانات نیز در حال توسعه می‌باشد. در سال 1395، تعداد 4550 واحد مسکن مهر فاز 11 به متقاضیان تحویل داده شد. این واحدها شامل بلوک‌های زون 4 شمالی و تعدادی از بلوک‌های زون 5 بود. پس از آن به مرور زمان، چندین واحد تجاری، مسجد، کلانتری و مراکز آموزشی مختلفی در این فاز افتتاح شد.

از مراکز آموزشی ساخته شده در فاز 11 پردیس می‌توان به مرکز آموزشی دخترانه حافظ در مقطع دبستان، مرکز آموزشی دخترانه معرفت در مقطع دبستان، مرکز آموزشی پسرانه خیام نیشابوری در مقطع دبستان، مرکز آموزشی دخترانه خیام در مقطع دبیرستان، مرکز آموزشی پسرانه هدایت در مقطع دبیرستان، کتابخانه عمومی آرا، پیش دبستانی شادمانه و مرکز آموزشی زبان‌های خارجی ارتباط اشاره کرد. البته با گسترش و توسعه شهری مراکز آموزشی دیگری نیز ساخته و راه‌اندازی خواهد شد. از این رو؛ برای خرید و فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس، نگران امکانات آموزشی و رفاهی این منطقه نباشید.

در حال حاضر تعدادی فروشگاه زنجیره‌ای، مجتمع تجاری، نانوایی و… در فاز 11 راه‌اندازی شده که به ساکنین این فاز خدمات مورد نیاز را ارائه می‌دهند. از آن جایی که رشد جمعیت فاز 11 دارد به سرعت اتفاق می‌افتد، این مراکز هم با سرعت زیادی در حال توسعه و افزایش هستند. به علاوه، با توجه به اهمیت وجود کلانتری در یک منطقه، کلانتری فاز 11 پردیس، در زون 4 این فاز قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر و یا خرید فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس، کافیست به سایت پردیس‌یار مراجعه نمایید. در این سایت آگهی‌های مربوطه به فاز 11 در زون‌های مختلف قرار گرفته است.

حمل‌ونقل عمومی

مسئله حمل و نقل عمومی و دسترسی به مناطق مختلف فاز 11 برای افرادی که به دنبال خرید و فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس هستند، اهمیت زیادی دارد. بلوار امام خمینی ورودی فاز 11 پردیس است که مانند کمربندی از تونل سلام شروع شده و تا غرب فاز 11 ادامه پیدا کرده است. علاوه بر این، تونل سلام به جاده قدیمی تهران-جاجرود، آزادراه تهران-پردیس و بلوار صیاد شیرازی پردیس راه دارد. چنانچه وسیله نقلیه شخصی دارید و می‌خواهید به شهرهای بومهن و دماوند یا فازهای غربی یعنی فاز 1 تا 5 و 9 و 10 بروید، باید از اتوبان مرکزی فاز 11 به تونل سلام رفته و سپس به بلوار صیاد شیرازی و درنهایت به میدان امام خمینی بروید.

حمل‌ونقل عمومی

اگر هم می‌خواهید به شهرستان جاجرود یا تهران و یا فازهای جنوبی مثلا فاز 8 بروید، باید بعد از خارج شدن از تونل سلام به سمت خروجی‌ها و تابلوهای مورد نظر بروید. اما اگر وسیله نقلیه شخصی ندارید، می‌توانید از اتوبوس یا تاکسی استفاده کنید. برای این کار، اول باید با اتوبوس یا تاکسی داخلی پردیس از خیابان طراوت به میدان امام خمینی رفته و بعد از آن جا باز با اتوبوس یا تاکسی به بومهن، جاجرود یا تهران بروید. اگرچه برای رفتن از میدان امام خمینی به مسیرهای چهارراه تهران‌پارس، میدان نوبنیاد، متروی فرهنگ‌سرای اشراق و شهرهای جاجرود و بومهن نیز تاکسی و اتوبوس وجود دارد. اتوبوس‌های عمومی شرکت واحد هم از خیابان طراوت به سمت متروی فرهنگ سرای تهران در تردد هستند. حال که با قسمت‌های مختلف فاز 11 پردیس و همچنین راه‌های موجود برای رفت‌و‌آمد به تهران و شهرهای حومه آشنا شدید، به راحتی می‌توانید از سایت پردیس‌یار به دنبال آگهی‌های فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس بگردید. بعد از مشاهده آگهی، می‌توانید با صاحبان ملک گفت‌و‌گو کرده و برای بازدید وقت بگیرید.

قیمت آپارتمان در فاز 11 پردیس

املاک شهر پردیس به دلیل فاصله از تهران از آرامش بیشتری برخوردارند، میزان آلودگی در آن جا کم است و میانگین قیمت پایین‌تری نسبت به املاک تهران دارند. به همین خاطر؛ فازهای مختلف شهر پردیس، طرفداران زیادی برای خرید ملک و سکونت دارند. از آن جایی که فاز 11 پردیس دارای مناطق مختلف یا همان 5 زون می‌باشد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و با بقیه زون‌ها متفاوت اند، در نتیجه قیمت آپارتمان در هر زون با دیگری متفاوت است. برای اطلاع از حدود قیمت خرید آپارتمان در زون‌های مختلف می‌توانید به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و آگهی‌های مربوطه به فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس را مشاهده نمایید.

زون 1 و 5 در بخش شمالی فاز 11 قرار گرفته و فاصله آن‌ها از مرکز شهر پردیس نسبت به بقیه زون‌ها بیشتر است. در حالی که زون 3 و 4 در جنوب فاز 11 هستند و زون 4 جنوبی کمترین مسافت با مرکز شهر پردیس را دارد. علاوه بر این؛ زون‌های 1، 2 و 5 از میان سایر زون‌ها بهترین منظره و ویو ابدی را دارند. نزدیکی و دسترسی راحت به مراکز رفاهی و تفریحی بر روی قیمت آپارتمان تاثیر دارند. به همین خاطر، برج‌های خیابان طراوت و پیمان به دلیل دسترسی بیشتر به مراکز خرید و تجاری، طرفداران بیشتری دارند و در نتیجه نسبت به سایر زون‌ها گران‌تر هستند. به طور کلی؛ علاوه بر موارد ذکر شده، مواردی مانند سال ساخت، زمان تحویل، محوطه‌سازی، تعداد ساکنان برج، میزان کامل بودن برج و سایر موارد بر قیمت خرید و فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس تاثیر دارند.

فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس

افرادی که به فکر سرمایه‌گذاری و خرید ملک هستند، معمولا خرید و فروش آپارتمان در فازهای مختلف پردیس را انتخاب می‌کنند. چرا که فازهای مسکونی نوساز، دارای کمبود امکانات رفاهی بوده و قیمت آن‌ها بعد از توسعه شهری افزایش چشمگیری خواهد داشت. در میان فازها، فاز 11 پردیس از جدیدترین فازهای مسکونی بوده و قدمت آپارتمان‌های آن به 5 سال می‌رسد. ویو بی‌نظیر و قرار گرفتن آپارتمان‌ها در ارتفاعات باعث شده است تا افراد بیشتری به فکر سرمایه‌گذاری و خرید و فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس باشند. اگر می‌خواهید در عرض چند سال سرمایه خود را چندین برابر کنید، می‌توانید آگهی‌های فروش موجود در پردیس‌یار را مراجعه کرده و از میان آن‌ها ملک مورد نظر خود را برگزینید. همچنین در صورت فروش آپارتمان در این فاز می‌توانید آگهی فروش خود را به صورت کاملا رایگان در سایت پردیس‌یار ثبت کرده و در مدت زمان بسیار کمی، ملک خود را با قیمت بسیار مناسب و منطقی بفروشید.

فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس

سخن پایانی

با توجه به موارد ذکر شده، درست است که در مقایسه با سایر فازهای مسکونی شهر پردیس، فاز 11 هنوز از امکانات رفاهی قابل مقایسه‌ای برخوردار نیست. اما؛ فاز 11 پردیس به سرعت در حال گسترش و ترقی است. به همین دلیل؛ فرصت خوبی برای خرید ملک در آن وجود دارد. مخصوصا که دارای آب‌ و هوای خوب و مناظر طبیعی زیبایی است. سایت پردیس یار، از حرفه‌ای‌ترین سایت‌های نیازمندی‌های شهر پردیس می‌باشد. به کمک این سایت می‌توانید آگهی‌های مربوط به فروش آپارتمان در فاز 11 پردیس را چک کنید و با توجه به اطلاعات بیان شده در مورد این فاز، ملک مورد نظر خود را پیدا کرده و با مالکان و یا مشاورین املاک در تماس باشید. همچنین می‌توانید آگهی‌های خود را به صورت رایگان در سایت قرار دهید تا مشتری‌ها شما را پیدا کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *