پردیس یار

پردیس فاز 11

وبلاگ

10 آگوست 2023 88 بازدید
پردیس یار
پردیس فاز 11

پردیس فاز 11

شهر پردیس که یکی از شهرهای حومه تهران به شمار می‌رود، در شمال شرقی تهران قرار گرفته است. این شهر تنها حدود 17 کیلومتر تا شهر تهران فاصله داشته و به عنوان یکی از بهترین مناطق برای سکونت شناخته شده است. این شهر دارای 12 فاز متشکل از فازهای مسکونی، آموزشی و صنعتی می‌باشد. در سال‌های اخیر افراد بسیاری برای سرمایه‌گذاری در این شهر جدید اقدام نموده‌اند. ما در این محتوا از سایت پردیس یار قصد داریم شما را با پردیس فاز 11 آشنا کنیم. برای شناخت این فاز از پردیس در ادامه این محتوا همراه ما باشید. ما در این محتوا، امکانات، موقعیت مکانی و قیمت خرید و فروش آپارتمان در پردیس فاز 11 را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

آشنایی با شهر زیبای پردیس

با روی آوردن به زندگی شهرنشینی، بسیاری از افراد به پایتخت مهاجرت کردند تا بتوانند به راحتی در شهر کار پیدا کنند و زندگی خود را بگذرانند. از این رو؛ رفته رفته شهر تهران به عنوان شلوغ‌ترین شهر در کشور شناخته شد. با افزایش جمعیت در این شهر، آلودگی هوا، ترافیک، قیمت خرید مسکن و قیمت اجاره‌نامه‌ها به اندازه قابل توجهی افزایش یافت. این افزایش قیمت به اندازه‌ای بود که زندگی را برای برخی از افراد سخت کرد. شهر پردیس در راستای کاهش تراکم جمعیت، کاهش قیمت خرید ملک و همچنین کاهش ترافیک و آلودگی هوا، در قسمت شرق تهران ساخته شد. این شهر از 12 فاز تشکیل شده و پردیس فاز 11 مورد بحث و بررسی در این محتوا قرار گرفته است.

آشنایی با شهر زیبای پردیس

هر یک از 12 فاز پردیس، دارای امکانات مخصوص به خود بوده و براساس کاربردی که دارند در دسته‌های مسکونی، تجاری، تفریحی و صنعتی قرار گرفته‌اند. پردیس فاز 11 از جمله فازهای مسکونی در حال توسعه این شهر خوش آب‌و‌هوا می‌باشد. از آنجایی که فاز 11 در حال توسعه است، امکانات رفاهی کافی را نداشته و قیمت خرید آپارتمان در آن بسیار پایین‌تر از فازهای مسکونی دیگر می‌باشد. همزمان با توسعه شهری، امکانات مختلفی به این فاز از پردیس افزوده شده و قیمت خرید مسکن در فاز 11 شروع به افزایش می‌کند. در نتیجه؛ اگر به دنبال فرصت سرمایه‌گذاری مناسب می‌گردید، خرید آپارتمان از فاز 11 شهر جدید پردیس را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

پردیس فاز 11

همان طور که گفتیم؛ شهر زیبا و خوش آب‌و‌هوای پردیس در حالت کلی به 12 منطقه مختلف (فاز) تقسیم شده است. 8 فاز (فازهای 1،2،3،4،5،8،9،11) از این 12 فاز، مسکونی بوده و برای سکونت و یا سرمایه‌گذاری مناسب می‌باشند. اما؛ 4 فاز دیگر (فازهای 6،7،10،12) هر کدام به عنوان فاز آموزشی، صنعتی و یا تفریحی شناخته می‌شوند. پردیس فاز 11 در دامنه رشته کوه‌های البرز و در قسمت شمالی آزادراه تهران-پردیس قرار گرفته است. این فاز با میدان اصلی شهر که با نام میدان امام شناخته می‌شود، 9 کیلومتر فاصله دارد. از این رو؛ برای دسترسی به حمل و نقل عمومی و یا امکانات تفریحی و رفاهی بیشتر لازم است 9 کیلومتر از فاز 11 فاصله بگیرید.

پردیس فاز 11 به 5 بخش مختلف یا زون تقسیم شده است. مناطق 1، 4 و 5 که در ارتفاعات قرار دارند، از ویو بهتری برخوردار بوده و طرفداران بیشتری دارند. برای خرید مسکن در فاز 11 می‌توانید آگهی‌های موجود در سایت پردیس یار را مشاهده کرده و با در نظر گرفتن متراژ، تعداد اتاق‌خواب، ویو منطقه، تعداد طبقات، نوع سند و قیمت خرید، یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و از صاحبان ملک، وقت بازدید بگیرید.

ناحیه‌های مختلف پردیس فاز 11

همان طور که ذکر کردیم؛ فاز 11 پردیس دارای 5 ناحیه مختلف است که افراد می‌توانند بسته به سلیقه و بودجه‌ای که در اختیار دارند، نسبت به خرید ملک در هر یک از این نواحی اقدام نمایند. هر ناحیه این فاز با نام زون شناخته شده و دارای زون1، زون 2، زون 3، زون 4 و زون 5 می‌باشد. شناخت هر یک از این زون‌ها برای خرید ملک و یا سرمایه‌گذاری در پردیس فاز 11 لازم و ضروری است. از این رو: ما در این محتوا از سایت پردیس یار، هر یک از زون‌ها را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده‌ایم.

ناحیه‌های مختلف پردیس فاز 11

زون 1: ناحیه 1 در شمالی‌ترین و مرتفع‌ترین نقطه از فاز 11 پردیس قرار دارد. در حالت کلی؛ 109 بلوک در این زون قرار داشته که در مجموع شامل 6431 واحد مسکونی می‌شود. اگر شما هم از جمله افراد علاقه‌مند به زندگی در ارتفاعات هستید، می‌توانید به سایت پردیس یار مراجعه کرده و آگهی‌های مربوطه به زون 1 از پردیس فاز 11 را مشاهده نمایید. در این صورت؛ به راحتی قادر خواهید بود آپارتمان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

زون 2: ناحیه و یا زون 2 در مجموع از 7434 واحد مسکونی (از 126 بلوک) تشکیل شده و در شرقی‌ترین قسمت فاز 11 پردیس قرار گرفته است. آپارتمان‌های این فاز نسبت به فاز 1 از ویو کمتری برخوردار می‌باشند.

زون 3: در قسمت جنوبی پردیس فاز 11، زون 3 با حدود 6549 واحد مسکونی وجود دارد. این واحدها در 111 بلوک قرار گرفته‌اند. شما بسته به بودجه و شرایطی که در اختیار دارید، می‌توانید در میان آگهی‌های سایت پردیس یار جست‌و‌جو کرده و مناسب‌ترین واحد آپارتمانی را انتخاب نمایید.

زون 4: ناحیه 4 از فاز 11 پردیس، در قسمت شمالی این فاز قرار داشته و جزو اولین واحدهای مسکونی در این فاز شناخته می‌شوند. در این فاز از پردیس، مسجد، کلانتری و مراکز تجاری نیز وجود دارد. این زون از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. چرا که دارای ویو بسیار جذابی می‌باشد.

زون 5: این ناحیه از پردیس فاز 11، دارای دو برج 14 و 11 طبقه است که هر کدام از آن‌ها دارای 43 و 53 واحد مسکونی می‌باشند. اگر از جمله افرادی هستید که زندگی در ارتفاعات زیاد را دوست دارند و می‌خواهند ویو ابدی داشته باشند، زون 5 بهترین انتخاب برای شماست! کافیست به سایت پردیس یار مراجعه کنید و آگهی‌های مرتبط با زون 5 را در میان آگهی‌های فاز 11 پردیس بیابید.

حمل و نقل در فاز 11 پردیس

یکی از دغدغه‌های همیشگی افراد برای خرید خانه در شهرهای اطراف تهران، حمل و نقل و جابه‌جایی است. در واقع؛ بسیاری از افرادی که قصد خرید خانه در شهر جدید پردیس را دارند، نگران حمل و نقل از پردیس به تهران هستند. همان طور که در دیگر مقالات سایت پردیس یار مطالعه نموده‌اید، شهر پردیس دارای اتوبوس‌های عمومی و تاکسی سرویس‌هاست که می‌توانند شما را از پردیس به تهران و یا بالعکس منتقل کنند. اما؛ سوال اینجاست که از پردیس فاز 11 چگونه باید به تهران رفت‌و‌آمد داشته باشیم؟

حمل و نقل در فاز 11 پردیس

راه‌های ارتباطی مابین تهران و فاز 11 پردیس بسیار است. یکی از این راه‌ها، دسترسی به بلوار امام توسط تونل سلام در قسمت غربی فاز 11 می‌باشد. تونل سلام به آزادراه‌ها و بلوار شهید صیاد شیرازی راه داشته و شما به راحتی می‌توانید از پردیس فاز 11 به تهران و یا دیگر شهرهای اطراف رفت‌و‌آمد داشته باشید. رفت‌و‌آمد از فاز 11 شهر جدید پردیس به تهران و یا بالعکس از طریق اتوبوس‌ها، تاکسی سرویس‌ها و یا خودرو شخصی امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی به وسایل حمل‌و‌نقل عمومی دسترسی پیدا کرده و به شهرهای دیگر بروید. حال که دغدغه شما از بابت راه‌های دسترسی به تهران و دیگر شهرهای اطراف رفع شده است، با خیال راحت می‌توانید آگهی‌های فاز 11 را مشاهده کرده و در میان زون‌های مختلف، انتخاب مناسبی داشته باشید.

امکانات فاز 11 پردیس

پردیس فاز 11، از جدیدترین فازهای شهر پردیس به شمار می‌رود. از این رو؛ مقایسه امکانات این فاز با فازهای مسکونی قدیمی همچون فاز 1،2 و یا 3 منطقی به نظر نمی‌رسد. با این حال؛ امکانات رفاهی و ضروری برای این فاز از پردیس در نظر گرفته شده و همگام با توسعه شهری، در حال افزایش می‌باشد. یکی از امکاناتی که برای این فاز در نظر گرفته شده است، وجود مراکز آموزشی است تا افراد مجبور نباشند برای تحصیل فرزندان خود، آن‌ها را به فازهای دیگر پردیس بفرستند.

امکانات فاز 11 پردیس

از جمله مراکز آموزشی پردیس فاز 11 می‌توانیم به دبستان دخترانه حافظ، دبستان دخترانه معرفت، دبیرستان دخترانه خیام، دبستان پسرانه خیام نیشابوری، دبیرستان پسرانه هدایت، پیش‌دبستانی شادمانه و همچنین کتاب‌خانه‌ی عمومی آرا اشاره کنیم. علاوه بر این‌ها؛ کلاس‌های زبان خارجه نیز در این فاز از پردیس برگزار می‌گردد. شایان ذکر است با توسعه شهری، این مراکز آموزشی نیز افزایش خواهند داشت.

وجود نانوایی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مساجد، کلانتری، مراکز تجاری و… از جمله امکانات رفاهی این فاز محسوب می‌شوند. البته که تعداد این مراکز در حال حاضر کم است، اما به مرور زمان امکانات این فاز نیز به امکانات فاز‌های قدیمی پردیس می‌رسد. در نتیجه؛ نگران امکانات رفاهی فازهای مختلف پردیس نباشید و برای خرید ملک از پردیس فاز 11 به سایت پردیس یار مراجعه کنید.

ساختار کلی ساختمان‌های فاز 11 پردیس

از آنجایی که فاز 11 در ارتفاعات البرز قرار گرفته است، باعث شده تا ویو ابدی و بی‌نظیری داشته باشد. در این فاز حدود 564 بلوک و 35 هزار واحد مسکونی وجود دارد که اکثر آن‌ها 14 و یا 15 طبقه هستند. در هر طبقه 4 واحد مسکونی با نقشه بسیار عالی قابل مشاهده است. به خاطر داشته باشید که ساختار کلی ساختمان‌های پردیس فاز 11، تقریبا یکسان بوده و همین باعث شده است تا این قسمت از شهر زیباتر به نظر برسد. اگر قصد خرید و یا فروش ملک در فاز 11 پردیس را دارید، بهتر است به بزرگ‌ترین سایت نیازمندی املاک در پردیس مراجعه کنید. پردیس‌ یار به عنوان بزرگ‌ترین سایت نیازمندی املاک پردیس و حومه شناخته شده و دارای هزاران آگهی خرید و فروش ملک می‌باشد. با مراجعه به این سایت به راحتی و در مدت زمانی بسیار کوتاه می‌توانید خرید هوشمندانه‌ای داشته باشید.

اما؛ نکته دیگری که لازم است درباره این فاز از پردیس بدانید، این است که هیچ خانه و یا ملک شخصی‌ساز در پردیس فاز 11 مشاهده نمی‌شود و تمام خانه‌های این فاز جزو پروژه‌های مسکن مهر بوده و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. ساختمان‌هایی که در این فاز ساخته شده‌اند، مشابه یکدیگر می‌باشند. اما؛ از نظر رنگ‌آمیزی، محوطه‌سازی و فضای سبز با یکدیگر متفاوتند. استفاده از سیستم‌های بلوک بتنی در ساخت این ساختمان‌ها باعث شده است تا هیچ ترک حرارتی در ظاهر ساختمان مشاهده نشود. از طرفی، این ساختمان‌ها در برابر زلزله از مقاومت بسیار بالایی برخوردار شده‌اند.

واحدهای مسکونی فاز 11 پردیس

اگر سری به سایت پردیس‌ یار بزنید و آگهی‌های مربوطه به پردیس فاز 11 را مشاهده نمایید، متوجه خواهید شد که متراژ اکثر واحدهای مسکونی این برج‌ها 86 متری بوده و درای 2 خواب می‌باشند. هر یک از واحدها دارای انباری و تراس هستند که درون خود واحد قرار گرفته است. پکیج، رادیاتور، درب ضدسرقت، کولر و آیفون تصویری برای هر واحد وجود داشته و محوطه اختصاصی به عنوان پارکینگ ماشین‌ها طراحی شده است. در طبقه همکف هر ساختمان از فاز 11 پردیس، یک واحد تاسیسات به چشم می‌خورد. آسانسورهای استاندارد و 8 و12 نفره نیز برای هر ساختمان در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است، تمامی مواردی که در بالا ذکر شد، برای همه واحدهای مسکونی و ساختمان‌های فاز 11 پردیس صدق می‌کند.

واحدهای مسکونی فاز 11 پردیس

ویژگی‌های خرید ملک از فاز 11 پردیس

آب و هوای پاک: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید ملک در پردیس به خصوص فاز 11 آن، آب و هوای تمیز این منطقه می‌باشد. همان طور که در این مقاله اشاره کردیم، پردیس فاز 11 در دامنه ارتفاعات البرز قرار گرفته است. از این رو؛ از نظر آب و هوایی بسیار عالی بوده و خبری از آلودگی هوا در این منطقه نیست.

ساختمان‌های بلند و محکم: یکی دیگر از ویژگی‌های خرید ملک در زون‌های مختلف فاز 11 پردیس، وجود ساختمان‌های بلند و مستحکم می‌باشد. استفاده از سیستم بلوک بتنی در ساختمان‌سازی پردیس فاز 11 باعث شده است، ساختمان‌ها در برابر زلزله و یا ترک‌های حرارتی مقاومت بالایی داشته باشند.

پیشرفت و توسعه شهری خوب: پیشرفت عالی در راستای توسعه شهری یکی دیگر از مواردی است که باعث شده است سرمایه‌گذاران بسیاری نسبت به خرید و سرمایه‌گذاری ملک در این فاز از پردیس اقدام نمایند. در حال حاضر به خاطر کمبود امکانات، قیمت مسکن در فاز 11 پایین است. اما؛ در سال‌های آینده شاهد رشد قیمتی واحدهای این منطقه خواهیم بود.

ویو جذاب: بسیاری از افراد، زندگی در ارتفاعات با ویو باز و جذاب را دوست دارند. از این رو؛ به دنبال خرید آپارتمان‌هایی هستند که ویو جذابی داشته باشد. پیشنهاد ما به این افراد، خرید ملک در زون‌های 1، 4 و 5 پردیس فاز 11 می‌باشد. شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به خرید این واحدهای مسکونی اقدام نمایید. برای مشاهده آگهی‌ها و همچنین بازدید حضوری از ملک، به سایت پردیس یار مراجعه کرده و به صورت مستقیم با صاحبان ملک در تماس باشید.

عدم وجود ترافیک: زندگی در اماکن شلوغ باعث می‌شود بیشترین زمان خود را برای ماندن در ترافیک‌های شهری سپری کنید. اما؛ فاز 11 پردیس فاقد ترافیک بوده و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید در منطقه‌ای تمیز، عاری از ترافیک و آلودگی زندگی کنید.

قیمت مناسب برای خرید ملک: همان طور که گفتیم؛ از آنجایی که در حال حاضر امکانات رفاهی کافی در فاز 11 پردیس وجود ندارد و این فاز از دسته فازهای نوساز پردیس به شمار می‌رود، قیمت خرید ملک در این منطقه بسیار مناسب است. شما می‌توانید به راحتی نسبت به خرید ملک در پردیس فاز 11 اقدام کرده و صاحب خانه شوید.

قیمت خرید آپارتمان در زون‌های مختلف پردیس فاز 11

برای خرید آپارتمان در نواحی مختلف فاز 11 پردیس می‌توانید آگهی‌های سایت پردیس یار را مشاهده نمایید. با مشاهده این آگهی‌ها به قیمت حدودی مسکن در زون‌های مختلف دست پیدا می‌کنید. هر یک از زون‌های پردیس فاز 11، دارای ویژگی‌های خاص خود بوده و با ناحیه دیگر متفاوت‌اند. به همین دلیل است که شاهد اختلاف قیمت مابین زون‌های مختلف فاز 11 در پردیس یار خواهید بود.

افرادی که در زمینه سرمایه‌گذاری و خرید ملک در حال فعالیت هستند، معمولا خرید از فاز 11 را انتخاب می‌کنند. چرا که از فازهای نوساز بوده و هنوز جا برای پیشرفت دارد. از این رو؛ این افراد فقط با گذشت چندسال می‌توانند سرمایه خود را چندین برابر کنند. فرقی نمی‌کند که به دنبال خرید ملک برای سکونت باشید یا سرمایه‌گذاری. در هر دو صورت می‌توانید به سایت پردیس یار مراجعه کرده و آگهی‌های مربوطه پردیس فاز 11 را در زون‌های مختلف مشاهده نمایید. در صورتی که آگهی را انتخاب کردید، می‌توانید به صورت مستقیم با صاحب ملک در تماس باشید و در مورد ملک مورد نظر به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید. فراموش نکنید که پردیس یار بزرگ‌ترین سایت نیازمندی خرید ملک در پردیس بوده و شما با مراجعه به آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید صاحب خانه شوید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *