پردیس یار

پردیس فاز 4

وبلاگ

19 جولای 2023 49 بازدید
پردیس یار
پردیس فاز 4

پردیس فاز 4

یکی از فازهای مسکونی شهر جدید پردیس، فاز 4 آن می‌باشد. ما در این محتوا از سایت پردیس‌یار، قصد داریم درباره ویژگی‌ها، امکانات، املاک و موقعیت مکانی پردیس فاز 4 صحبت کنیم. اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره این فاز هستید و یا قصد خرید و فروش آپارتمان در پردیس فاز 4 را دارید، این محتوا از پردیس‌یار را مورد مطالعه قرار دهید.

شهر جدید پردیس و معرفی فاز 4

پردیس، یکی از شهرهای جدیدی است به دنبال رشد و افزایش جمعیت در حومه تهران تاسیس شده است. دور بودن پردیس از آلودگی‌ها و شلوغی‌های تهران باعث شده است تا مورد توجه افراد بسیاری قرار بگیرد. از طرفی، قیمت ملک در پردیس از تهران بسیار مناسب‌تر است. از این رو؛ تعداد بسیار زیادی از افراد از جمله سرمایه‌گذاران به دنبال خرید زمین و یا آپارتمان در فازهای مسکونی شهر پردیس هستند. پردیس فاز 4، یکی از فازهای مسکونی شهر جدید پردیس است که از امکانات بسیاری برخوردار بوده و تمامی شرایط لازم برای یک زندگی خوب را داراست. اگر شما نیز به دنبال خرید خانه و یا ملک مسکونی هستید؛ اما بودجه کمی دارید، خرید آپارتمان از فازهای مختلف پردیس اعم از فاز 4 را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

موقعیت مکانی فاز 4 پردیس

پردیس فاز 4 در 33 کیلومتری تهران بوده و در قسمت شرقی شهر پردیس واقع شده است. این فاز یکی از دورترین فازهای مسکونی شهر پردیس به تهران به شمار می‌رود. اگر بخواهیم موقعیت مکانی فاز 4 پردیس را دقیق‌تر بررسی کنیم، لازم است بگوئیم که این فاز از سمت جنوب با شهرک هوافضا، از سمت شمال با منطقه گلدره، از ضلع شرقی با فاز 10 پردیس و از ضلع غربی با فاز 3 شهر پردیس هم‌جوار است.

موقعیت مکانی فاز 4 پردیس

اگر درباره شهر پردیس اطلاعاتی داشته باشید، به خوبی می‌دانید که میدان امام، اصلی‌ترین میدان در شهر پردیس است. لازم است بدانید که پردیس فاز 4 با این میدان تنها 4 کیلومتر فاصله دارد. فاز 4 پردیس که به عنوان بزرگ‌ترین فاز پردیس از نظر مساحت (398 هکتار) نیز شناخته می‌شود، دارای ساختمان‌های شخصی، آپارتمانی و ویلایی می‌باشد. برای خرید زمین، آپارتمان و یا ویلایی در فاز 4 پردیس، می‌توانید به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و فایل‌های مربوطه به این فاز را مشاهده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این فاز مسکونی، در ادامه این محتوا ما را همراهی کنید.

ساختمان‌ها و خانه‌های مسکونی در پردیس فاز 4 چگونه است؟

فاز 4 پردیس، دارای 70 درصد ساختمان‌های شخصی‌ساز و تعداد بسیار زیادی آپارتمان، ویلایی و زمین مسکونی می‌باشد. اکثر ساختمان‌های پردیس فاز 4، 5 یا 4 طبقه هستند. قدمت ساخت‌و‌ساز در این فاز از فازهای مسکونی 1،2 و 3 کمتر است. از این رو؛ می‌توانیم بگوئیم که ساختمان‌ها، ویلایی‌ها و حتی آپارتمان‌هایی که در این فاز ساخته شده‌اند، همگی نوساز بوده و دارای بافت جدیدی می‌باشند. وجود آسانسور در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های این فاز نشان‌دهنده بافت جدید آن‌ها می‌باشد.

آپارتمان‌های 5 یا 4 طبقه موجود در پردیس فاز 4، در هر طبقه دارای 4 واحد به متراژهای 80 تا 90 متر می‌باشند. تمامی واحدهای این آپارتمان‌ها دوخوابه بوده و دارای تراس هستند. کولر آبی و پکیج و رادیاتور از سیستم‌های سرمایش و گرمایش این واحدها محسوب می‌شوند. آیفون تصویری، انباری و درب ضدسرقت از جمله امکانات هر واحد به شمار می‌رود. هر یک از ساختمان‌ها دارای 2 آسانسور، 2 تانکر آب شرب، تانکر آتش‌نشانی و پمپ آب می‌باشند. این بلوک‌ها فاقد پارکینگ مسقف بوده و ساکنان باید خودروهای خود را در قسمت پارکینگ اختصاصی بلوک خود پارک کنند.

از آنجایی که پردیس فاز 4 دارای بافت جدید و نوساز است، از نظر شهرسازی نیز با جدیدترین شیوه، اجرایی شده است. این فاز از جمله مسطح‌ترین فازهای پردیس بوده و فضای سبز بیشتری نسبت به فازهای دیگر پردیس دارد. فاز 4 پردیس، دارای تعداد بسیار زیادی زمین با کاربری ویلایی است. به همین دلیل؛ مرکز خرید فروش زمین ویلایی در شهر پردیس نیز به شمار می‌رود. اگر به دنبال خرید زمین ویلایی، ساختمان‌ها و آپارتمان‌های جدید و نوساز و یا ویلایی‌های شیک و دلباز با قیمت مناسب در شهر تهران می‌گردید، به شما پیشنهاد می‌دهیم به سایت پردیس‌یار مراجعه کنید و آگهی‌های مربوطه به پردیس فاز 4 را مشاهده نمایید. بی شک؛ می‌توانید یک ملک مسکونی زیبا و قیمت مناسب را خریداری کنید.

محله‌های پردیس فاز 4

در ادامه این محتوا قصد داریم محله‌های مختلف فاز 4 پردیس را به شما معرفی کنیم. در واقع؛ شناخت کامل هر محله از این فاز، به شما در خرید عاقلانه‌تر و به‌صرفه‌تر کمک خواهد کرد. در حالت کلی؛ در پردیس فاز 4، 6 محله مشخص گردیده است. البته به خاطر وسعت بالای این فاز، ممکن است به تعداد محله‌های آن افزوده شود.

محله 1 فاز 4 پردیس:

در جنوب غربی فاز 4 پردیس، شاهد محله‌ای هستیم که با نام محله 1 شناخته می‌شود. میدان فردوس که یکی از اصلی‌ترین میدان‌های شهر پردیس است، در این محله واقع شده است. در قسمت شمالی محله 1 از پردیس فاز 4، شاهد ساختمان‌های تعاونی‌ساز هستیم. در ضلع جنوبی نیز ساختمان‌های شخصی‌ساز دوطبقه و یا ویلایی‌های دوبلکس به چشم می‌خورد. برای خرید ویلایی دوبلکس و یا ساختمان‌های دوطبقه، به پردیس‌یار مراجعه کرده و در محله 1 زیباترین ساختمان‌های ویلایی دوبلکس را مشاهده نمایید.

محله 2 از فاز 4 پردیس:

در قسمت شرقی محله 1، محله 2 قرار دارد. آپارتمان‌های تعاونی‌ساز در ضلع غربی این محله وجود دارند. همچنین آپارتمان‌های نوساز و شخصی‌ساز در ضلغ شرقی محله 2 از پردیس فاز 4 قابل مشاهده هستند. اما تراکم این ساختمان‌ها کم است.

محله 3 از فاز 4 پردیس:

در قسمت مرکزی پردیس فاز 4، محله 3 واقع شده است. از این رو؛ در محله 3، میادین اصلی شامل میدان سلگی و میدان امام رضا وجود دارند. خیابان سجادیان نیز یکی از خیابان‌های اصلی این محله می‌باشد. در این محله از فاز 4 پردیس، زمین‌های مسکونی با کاربری ویلایی قرار دارند. حدود 90 درصد این زمین‌ها به اشخاص و حدود 10 درصد آن‌ها به شرکت تعاونی متعلق بوده و به ساختمان‌های تعاونی‌ساز مربوط می‌باشد. برای خرید زمین مسکونی، از سایت پردیس‌یار استفاده کرده و بعد از مشاهده آگهی‌ها با صاحبان ملک تماس بگیرید.

محله‌های پردیس فاز 4

محله 4 از فاز 4 پردیس:

یکی از بهترین و مناسب‌ترین محله‌های پردیس فاز 4 برای ساخت‌و‌ساز، محله 4 می‌باشد. چرا که این فاز دارای زمین‌هایی با کاربردی ویلایی، آپارتمانی، آموزشی، تجاری، درمانی و… است. محله 4 در قسمت غربی فاز 4 پردیس و در شمال میدان جانبازان قرار گرفته است. لازم به توضیح است که محله 4 در هم‌جواری فاز 3 پردیس واقع شده و دسترسی مناسبی به فازهای دیگر پردیس دارد. برای خرید و فروش زمین با کاربری‌های مختلف، محله 4 بهترین محله از فاز 4 است. برای خرید این زمین‌ها می‌توانید آگهی‌های مربوط به محله 4 از فاز 4 پردیس را مشاهده نمایید. شما می‌توانید به صورت مستقیم و یا تلفنی با صاحبان این زمین‌ها صحبت کرده و سر قیمت زمین با هم به توافق برسید.

محله 5 از فاز 4 پردیس:

اگر به فکر خرید یک باغ ویلای شیک، خوش آب‌و‌هوا و همچنین قیمت مناسب در تهران هستید، به محله 5 پردیس فاز 4 مراجعه نمایید. محله 5 که در ضلع شمالی فاز 4 قرار دارد، دارای باغ ویلاها و همچنین زمین‌هایی با کاربری مسکونی است. متراژ این زمین‌ها و باغ ویلاها محدود بوده و بهترین فرصت برای خرید زمین مسکونی با قیمت مناسب می‌باشد. شما نیز می‌توانید با مراجعه به سایت پردیس‌یار و همچنین توافق قیمت با فروشنده ملک، زمین مسکونی و یا باغ ویلای شیک و زیبایی را خریداری نمایید. البته لازم است بدانید که در حال حاضر شهرداری اجازه ساخت‌و‌ساز در این محله را صادر نکرده است. اما؛ به زودی این اجازه صادر شده و محله 5 نیز جزو محله‌های شیک و زیبای فاز 4 پردیس خواهد بود.

محله C از فاز 4 پردیس:

یکی دیگر از محله‌های شهر پردیس که هنوز اجازه سکونت و یا ساخت‌و‌ساز در آن صادر نگردیده است، محله C از پردیس فاز 4 می‌باشد. این محله در ضلع شرقی فاز 4 قرار گرفته و از سمت شمال شرقی در جوار منطقه گلدره قرار گرفته است. در این فاز زمین‌هایی با کاربری مسکونی و خدماتی وجود دارد. در نتیجه؛ محله C از فاز 4 پردیس برای سرمایه‌گذاری انتخاب مناسبی می‌باشد. در سال‌های آتی، شاهد رشد بسیار زیاد قیمت خرید و فروش زمین در این محله خواهیم بود. برای خرید زمین با کاربری خدماتی و یا مسکونی، می‌توانید به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و بعد از صحبت با مالک زمین‌ها، زمین مورد نظر خود را در متراژ دلخواه خریداری نمایید.

بافت پردیس فاز 4

فاز 4 پردیس هم دارای ساختمان‌های نوساز با جدیدترین متد است و هم دارای ساختمان‌های قدیمی‌ساز. در حقیقت؛ هر چقدر به سمت غرب و جنوب پردیس فاز 4 برویم، ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها قدیمی‌سازتر بوده و تردد در آن‌ها بیشتر است. از طرفی، هرچقدر به سمت شمال و شرق فاز 4 پردیس برویم، خانه‌ها نوسازتر شده و تراکم جمعیت کمتر می‌شود. از این رو؛ می‌توانیم بگوئیم که در قسمت جنوبی و یا غربی فاز 4 پردیس، امکانات رفاهی بیشتری وجود دارد. اما؛ در ضلع شمالی و شرقی آن، امکانات کمتری به چشم می‌خورد. در نتیجه؛ میزان تردد، وجود و یا عدم وجود امکانات رفاهی و تفریحی و همچنین نوساز و یا قدیمی‌ساز بودن ساختمان‌ها به انتخاب شما بستگی دارد.

بافت پردیس فاز 4

شما می‌توانید ویلایی‌ها و آپارتمان‌های نوساز را در قسمت شرقی و یا شمالی فاز 4 پردیس خریداری نمایید. این مناطق دارای جمعیت کمتری بوده و در نتیجه امکانات رفاهی کمتری دارند. از طرفی، می‌توانید در میان خانه‌های قدیمی‌ساز پردیس فاز 4 ساختمان و یا ویلایی را خریداری نمایید. لازم به ذکر است که تراکم جمعیت در این مناطق بیشتر بوده و در نتیجه آن امکانات رفاهی نیز بیشتر خواهد بود. برای خرید ملک در قسمت شمالی و شرقی  یا جنوبی و غربی از فاز 4 پردیس می‌توانید به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و مناسب‌ترین ملک را خریداری نمایید.

امکانات موجود در فاز 4 پردیس

یکی از مسائلی که قبل از خرید ملک از هر فاز شهر پردیس مطرح می‌گردد، امکانات موجود در فاز می‌باشد. از این رو؛ به بررسی امکانات درمانی، تفریحی، آموزشی، تجاری و… پردیس فاز 4 پرداخته‌ایم تا شما بتوانید تصمیم درستی را اتخاذ نمایید. همچنین برای خرید زمین، آپارتمان‌های 4 و یا 5 طبقه، خانه‌های ویلایی، ساختمان‌های تعاونی‌ساز و یا شخصی‌ساز، می‌توانید به سایت پردیس‌یار مراجعه کرده و بعد از مشاهده آگهی‌های مربوط به فاز 4 پردیس، نسبت به خرید هر یک از آن‌ها اقدام نمایید.

امکانات درمانی:

بیمارستان تخصصی شفا و بیمارستان انصارالغدیر، تنها بیمارستان‌های موجود در شهر پردیس هستند. بیمارستان شفا در خیابان بهشت 9 و بیمارستان انصارالغدیر در مرز پردیس فاز 4 قرار دارد. همچنین در این فاز، آزمایشگاه نیز وجود دارد. اگر به خاطر شرایط زندگی، نزدیکی به امکانات درمانی برای شما حائز اهمیت است، می‌توانید آپارتمان‌ها، ویلایی‌ها و ساختمان‌های موجود در فاز 4 پردیس را در سایت پردیس‌یار مشاهده نمایید.

امکانات تفریحی:

وجود بوستان‌های متعدد در پردیس فاز 4 باعث شده است تا این فاز از سرسبزی خاصی برخوردار شود. بوستان‌های کوهسار، الغدیر و بخشی از بوستان ولایت در فاز 4 قرار دارند. پارک‌ها و اماکن ورزشی متعددی نیز در این فاز تاسیس شده‌اند. پس نگران تفریح خانواده خود در روزهای تعطیل نباشید!

امکانات رفاهی:

وجود مراکز آموزشی از جمله آموزش زبان انگلیسی، مرکز پژوهش علوم شناختی، دادگستری، مدارس سما، مدارس ناوک و همچنین مساجد (مسجد جامع پردیس و مسجد الغدیر) و مراکز مذهبی دیگر باعث شده است تا نیاز شما از رفت‌و‌آمد به شهر تهران برطرف گردد. هتل و رستوران لاله در فاز 4 پردیس، یکی از مراکز رفاهی این فاز به شمار می‌رود. در واقع؛ تمامی امکانات رفاهی در پردیس فاز 4 برای افراد فراهم گردیده است.

امکانات تجاری:

برای خریدهای ضروری منزل، نیازی به خارج شدن از فاز 4 پردیس ندارید! چرا که فروشگاه‌های بزرگی نظیر وی‌وان، افق کوروش، جامبو و اتکا در پردیس فاز 4 قرار داشته و در حال فعالیت می‌باشند. البته لازم به توضیح است که بافت جدید و نوساز این فاز از شهر پردیس باعث شده است، واحدهای مسکونی بیشتری ساخته شوند. از این رو؛ پاساژها و مراکز خرید بزرگ در این فاز به تعداد محدودی وجود دارد. برخی از پاساژها و مراکز خرید در فاز 4 پردیس شامل؛ مرکز خرید فردوس، مرکز خرید شقایق، مجتمع تجاری یزدی و مجتمع تجاری-مسکونی خدیری می‌باشد.

افرادی که به دنبال زندگی آرام و بی‌دغدغه هستند، می‌توانند نسبت به خرید ملک در پردیس فاز 4 اقدام نمایند. برای این کار کافیست به سایت پردیس‌یار مراجعه کنید و بعد از مشاهده آگهی‌های مربوط به این فاز، با مالکان و صاحبان ملک تماس گرفته و برای بازدید ملک وقت مناسبی را تعیین کنید. البته در هر آگهی، اطلاعات کاملی از ساختمان و یا آپارتمان ثبت شده است. اما؛ بازدید حضوری ملک به شما کمک می‌کند تا بتوانید تصمیم درستی اتخاذ نمایید.

دسترسی فاز 4 پردیس

اگر دارای وسیله نقلیه هستید، کافیست از بلوار شهید قاسم سلیمانی به سمت غرب شهر پردیس حرکت کنید. در طول مسیر می‌توانید از تابلوها استفاده کرده و به شهرهای تهران، جاجرود و بومهن رفت‌وآمد داشته باشید. اما؛ در صورتی که وسیله نقلیه‌ای نداشته باشید هم رفت‌و‌آمد به تهران و شهرهای اطراف با تاکسی و یا اتوبوس‌های عمومی به راحتی امکان‌پذیر است. در ابتدا باید با تاکسی از میدان شهید قاسم سلیمانی به میدان امام رفته و سپس از آنجا با استفاده از تاکسی و یا اتوبوس‌های عمومی به شهرهای دیگر رفت‌و‌آمد داشته باشید. در نتیجه؛ نگرانی از بابت دسترسی به پردیس فاز 4 وجود نخواهد داشت و شما تنها با یک بار طی کردن این مسیر، به راحتی می‌توانید راه را یاد بگیرید.

قیمت خرید ملک در فاز 4 پردیس

یکی از سوالات مهمی که ممکن است ذهن بسیاری از شما را به خود مشغول کرده باشد، قیمت خرید ملک در پردیس فاز 4 می‌باشد. همان طور که می‌دانید؛ خرید ملک به پارامترهای مختلفی از جمله؛ متراژ، تعداد اتاق‌خواب، موقعیت مکانی، وجود و یا عدم وجود امکانات رفاهی، نوع بافت، سال ساخت و… بستگی دارد. هر یک از این موارد می‌تواند قیمت خرید ملک در فاز 4 پردیس را افزایش دهد. اما؛ لازم به توضیح است که فاز 4 پردیس، فاقد مسکن مهر بوده و آپارتمان‌های مسکونی آن شامل مجتمع‌های شخصی‌ساز و یا تعاونی‌ساز می‌باشد. برای خرید خانه در پردیس فاز 4 با قیمت مناسب، می‌توانید از سایت پردیس‌یار کمک بگیرید.

قیمت خرید ملک در فاز 4 پردیس

برای این منظور، کافیست آگهی‌های موجود در محله‌های مختلف فاز 4 پردیس را مشاهده کرده، اطلاعات هر یک را مطالعه کنید و با صاحبان ملک تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید که نباید قبل از بازدید ملک و یا زمین، هیچ بیعانه‌ای را به حساب مالکان پرداخت کنید. آسانسور، کابینت‌های شیک، نقشه عالی، نمای زیبا، پکیج و رادیاتور و… از جمله ویژگی‌های خرید خانه نوساز با بافت جدید از پردیس فاز 4 می‌باشد.

پردیس‌یار و جست‌و‌جوی ملک در فاز 4 پردیس

پردیس‌یار، یکی از بزرگ‌ترین و جامع‌ترین سایت‌های نیازمندی املاک برای شهر پردیس و حومه آن به شمار می‌رود. فروشندگان و مالکان زمین، آپارتمان، ویلایی و… در پردیس فاز 4 می‌توانند آگهی فروش ملک خود را در سایت پردیس‌یار به راحتی ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن، ملک خود را با قیمت بسیار مناسبی بفروشند. افرادی که قصد خرید ملک در این فاز از شهر پردیس را دارند نیز با مشاهده این آگهی‌ها و مطالعه شرایط و ویژگی‌های هر یک از آپارتمان‌ها و یا املاک می‌توانند با مالکان تماس گرفته و برای بازدید ملک وقت بگیرند. در نتیجه؛ اگر به دنبال خرید و فروش ملک در پردیس فاز 4 می‌گردید، اولین قدم مراجعه به سایت پردیس‌یار می‌باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *