پردیس یار

 پردیس فاز 9

وبلاگ

16 آگوست 2023 82 بازدید
پردیس یار
 پردیس فاز 9

 پردیس فاز 9

پردیس فاز 9، یکی از فازهای دوازده‌گانه‌ی شهر پردیس است. از آنجایی که جمعیت زیادی در تهران سکونت دارند و تراکم بیش‌ از حد جمعیت باعث ایجاد مشکلاتی مانند شلوغی، آلودگی هوا، ترافیک و… می‌شود؛ شهر پردیس، در سال 1391 تاسیس شد تا با انتقال بخشی از جمعیت تهران، از مشکلات ناشی از تمرکز جمعیت جلوگیری شود و ساکنان پردیس بتوانند علاوه بر نزدیکی به پایتخت از امکانات شهری بهتری بهره ببرند. شهر پردیس در ابتدا برای انتقال جمعیت مهاجرانی که به تهران آمده بودند در نظر گرفته شده بود، اما به دلیل توسعه شهری برخی از فازها، موقعیت مکانی و جغرافیایی که بسیار تمیزتر و خوش آب‌وهواتر از تهران می‌باشد، علاوه بر مهاجران، ساکنان تهرانی را نیز علاقه‌مند به خرید ملک و مهاجرت به پردیس کرده است. شهر پردیس نوساز است، برای همین بسیار طبیعی است که برخی از فازهای آن، هنوز از امکانات شهری مناسبی برخوردار نباشند و یا حتی هنوز به بهره‌برداری نرسیده باشند. با این حال، این فازها شاید برای سکونت انتخاب اول بسیاری افراد نباشند، اما برای سرمایه‌گذاری گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. پردیس فاز 9 یکی از این فازهاست که در این مقاله از پردیس یار به توضیح مفصل هرچیزی که لازم است راجع به آن بدانید، می‌پردازیم.

موقعیت فاز 9 پردیس

پردیس فاز 9، یکی از فازهای شهر پردیس است که در فاصله 25 کیلومتری از سه راه تهران‌پارس قرار دارد. شایان ذکر است که موقعیت و محل قرارگیری یک فاز و مناطق اطراف آن در توسعه آن فاز نقش اساسی دارند. با این حال راجع به موقعیت جغرافیایی فاز 9 می‌توان گفت که این فاز در ضلع جنوبی اتوبان تهران – پردیس قرار گرفته و نسبت به سایر فازهای پردیس مانند فاز 5 و فاز 8 از تهران دورتر است. در شمال آن، فاز 11 و در جنوب آن فاز 8 واقع شده است. فاز 5 در شرق آن و کمرد در غرب آن قرار دارد. میدان امام پردیس در 3 کیلومتری شرق فاز 9 قرار گرفته و جالب است بدانید که فاز 9، به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است. در واقع این تقسیم فاز به دو بخش شمالی و جنوبی، به دلیل عبور اتوبان صیاد شیرازی از این فاز است که آن را به دو قسمت تقسیم کرده است.

موقعیت فاز 9 پردیس

پیمانکاران مختلف در پردیس فاز 9، 6973 واحد مسکن مهر ساخته‌اند که برخی از این واحدها اتمام شده و برخی‌ همچنان در حال ساخت‌اند. مجتمع‌هایی که تا به حال ساخته شده به صورت مجتمع‌های 5 و 7 طبقه و برج‌های 11 و 14 طبقه طراحی و ساخته شده‌اند. با توجه به اینکه سایت پردیس یار یکی از معتبرترین سایت‌های نیازمندی شهر پردیس است، اگر قصد خرید ملک و یا تحقیق راجع به املاک این شهر را دارید، می‌توانید از آگهی‌های این سایت دیدن کرده و به اطلاعاتی که می‌خواهید دست پیدا کنید.

بافت فاز 9 پردیس

همان طور که اشاره شد، با عبور اتوبان صیاد شیرازی از پردیس فاز 9، این فاز به دو بخش فاز 9 شمالی و فاز 9 جنوبی تقسیم شده است. فاز 9 جنوبی، در مقایسه با بخش شمالی سطحی هموارتر و تعداد واحدهای کمتری دارد و فاز 9 شمالی دارای واحدهای مسکونی بیشتر و منطقه‌ای شیب‌دار و تپه ماهور است. به دلیل وجود شیب و تپه، بخش شمالی فاز 9 از چشم اندازهای زیبایی برخوردار است. برای خرید ملک یا زمین در فاز 9 این شهر می‌توانید به سایت پردیس یار مراجعه کرده و بعد از مشاهده آگهی‌ها، ملک مورد نظر خود را بیابید. در میان آگهی‌ها می‌توانید فاز 9 شمالی و فاز 9 جنوبی را نیز  انتخاب کرده و بر اساس سلیقه یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

بافت فاز 9 پردیس

امکانات پردیس فاز 9

فاز 9 پردیس نسبت به سایر فازهای پردیس نوسازتر است و به تازگی حالت مسکونی به خود گرفته است. این عامل باعث شده تا امکانات رفاهی در آن از سطح پایینی برخوردار باشند و فقط در حد رفع مایحتاج روزانه مانند نانوایی و فروشگاه‌های مواد غذایی توسعه یافته باشد. شاید در حال حاضر پردیس فاز 9 از امکانات چندانی برخوردار نباشد! اما به مرور زمان و با توسعه یافتن بیشتر این فاز و همین طور افزایش جمعیت و سکونت افراد بیشتر، امکانات رفاهی موجود در فاز هم گسترش می‌یابند. البته اگر با دید سرمایه‌گذاری به این قضیه نگاه کنیم، اگر شما صاحب یک کسب‌وکار باشید و به قصد سکونت و یا کار وارد فاز 9 شوید، به دلیل کمبود امکانات موجود در این فاز، می‌توانید با پوشش دادن نیازهای مردم در این فاز از سود خوبی بهره ببرید.

امکانات پردیس فاز 9

با اینکه فاز 9 از لحاظ امکانات شهری ضعیف است؛ اما زیرساخت‌های ایجاد شده در آن مانند برق، گاز، آب و فاضلاب تکمیل شده و مشکلی ندارد. پروژه‌هایی مانند ساخت مسجد، مدرسه و پارک برای این فاز در دست اجراست. در نتیجه فاز 9 بهترین فاز از پردیس برای ایجاد شغل و سرمایه‌گذاری است.  چنانچه به دنبال یافتن ملک در پردیس فاز 9 هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده‌ی آگهی‌های موجود به پردیس‌ یار مراجعه کنید.

مشکلات پردیس فاز 9

زمانی که قصد خرید یک ملک را دارید، دانستن مشکلات آن کمک می‌کند تا آگاهانه و به اصطلاح با چشم باز انتخاب کنید و تصمیم بگیرید. فاز 9 پردیس، مانند تمام مناطق دیگر با وجود مزایا، مشکلات و معایبی نیز دارد که دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست. یکی از مشکلات فاز 9 این است که در آن تعداد زیادی چشمه و منابع فراوانی از آب‌های سطحی و آب‌های زیرزمینی وجود دارد. وجود این حجم از آب می‌تواند برای رونق شهری و ساخت‌وساز مشکل‌ساز باشد. برای همین، مسئولان پروژه در تلاش‌اند تا با اقدامات مختلف، این آب‌ها را از محدوده فاز 9 خارج کرده و مدیریت کنند.

دیوارهای حائل واحدهای مسکن مهری که از سال 1390 شروع به ساخت آن‌ها شده است، دچار مشکل و ناپایداری بودند و همین موضوع باعث شد تا این واحدهای مسکن مهر تا به حال به طور کامل تکمیل و تحویل نشوند.  البته، در سال 1396، مسئولان پروژه درصدد حل این مشکل برآمدند و به وسیله یک سرمایه‌گذاری 100 میلیارد تومانی این مشکل را حل کردند و دیوارهای حائل مقاوم‌سازی شدند.

مشکلات پردیس فاز 9

البته باید اعلام کرد که تا پایان سال 1401، نواقص کلی واحدها و مشکلات امکانات پردیس فاز 9 تا حدود چشمگیری رفع شده و فاز 9 آماده تحویل کامل به متقاضیان می‌باشد. در نتیجه؛ اگر به فکر خرید مسکن مهر از فاز 9 هستید، دیگر نگران نباشید، چرا که مشکلات مربوط به این مسکن‌ها رفع شده است. شما می‌توانید با خیالی آسوده به سایت پردیس یار، بزرگ‌ترین سایت نیازمندی مسکن در پردیس، مراجعه کرده و بعد از مشاهده تصاویر خانه‌ها، با صاحبان ملک در تماس باشید.

نحوه دسترسی به فاز 9 پردیس

یکی از مسائل مهم در خرید یک ملک، در نظر گرفتن مسافت‌ها، دسترسی به امکانات و مکان‌های مختلف شهری و سیستم حمل‌ونقل عمومی است. اگر در پردیس فاز 9 زندگی می‌کنید و وسیله حمل‌ونقل شخصی دارید، به راحتی می‌توانید به همه جا بروید و به همه چیز دسترسی داشته باشید. با استفاده از وسیله حمل‌ونقل شخصی، می‌توانید از بلوار صیاد شیرازی به سمت غرب بروید و از میدان امام خمینی به مناطق غربی فاز 9 مانند فاز1، فاز2، فاز 3، فاز4، فاز5، شهر بومهن و شهر دماوند رفت‌و‌آمد داشته باشید. اگر بخواهید به مناطق شرقی فاز 9 بروید، اصلا مسیر سخت و پیجیده‌ای در پیش نخواهید داشت. کافی است به سمت شرقی بلوار صیاد شیرازی بروید و با استفاده از نقشه و یا تابلوهایی که در مسیر قرار دارد به مناطق شرقی فاز مانند فاز 11، تهران و شهرستان جاجرود رفت‌‌و‌آمد کنید.

نحوه دسترسی به فاز 9 پردیس

اما؛ اگر نمی‌خواهید با خودروی شخصی رفت‌و‌آمد کنید، نگرانی وجود نخواهد داشت. زیرا؛ از طریق تاکسی‌ها و اتوبوس‌های موجود در پردیس فاز 9 می‌توانید به تمامی مناطق نامبرده دسترسی داشته باشید. تنها کاری که باید بکنید این است که با تاکسی از بلوار صیاد شیرازی به میدان امام خمینی بروید. در میدان امام خمینی با استفاده از تاکسی‌ها و اتوبوس‌های موجود به تهران، جاجرود و یا بومهن بروید. علاوه بر این، از مسیرهای تاکسی‌ها و اتوبوس‌هایی که در میدان امام خمینی شهر پردیس قرار دارند، می‌توان به چهارراه تهران‌پارس، میدان نوبنیاد و ایستگاه متروی فرهنگ‌سرای اشراق اشاره کرد.

یکی از اتفاقات خوب در سیستم حمل‌ونقل عمومی شهر پردیس و پردیس فاز 9، احداث ایستگاه متروی شهر پردیس است که با وجود آن، رفت‌وآمد به تهران برای ساکنان پردیس بسیار آسان خواهد شد. این ایستگاه، قرار است طبق اعلام مقامات رسمی کشور در غرب بلوار صیاد شیرازی و در نزدیکی فاز 9 احداث شود. این مورد به بهبود سیستم حمل‌ونقل و رفت‌وآمد سریع و آسان از پردیس به تهران کمک شایانی می‌کند. در نتیجه؛ حمل و نقل فاز 9 شهر جدید پردیس نیز با محدودیت روبه‌رو نبوده و شما می‌توانید با خودروی شخصی، تاکسی و یا اتوبوس‌های خط واحد و همچنین در آینده‌ای نزدیک با مترو از فاز 9 به تهران و شهرهای اطراف رفت‌و‌آمد داشته باشید. برای خرید خانه در این فاز، سایت پردیس بهترین مرجع نیازمندی‌های مسکن برای شما عزیزان خواهد بود.

قیمت مسکن مهر در پردیس فاز 9

همان طور که قبلا اشاره شد؛ فاز 9 شهر پردیس به واسطه عبور اتوبان صیاد شیرازی به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. بخش شمالی این فاز که دارای شیب است و واحدهای مسکونی بیشتری هم دارد، ساکنان بیشتر و تراکم جمعیت بالاتری هم دارد. همین موضوع باعث شده تا نسبت به بخش جنوبی این فاز توسعه یافته‌تر شود و از امکانات شهری بالاتری هم برخوردار شود. این موارد دست به دست هم داده تا قیمت مسکن مهر در بخش شمالی فاز 9 نسبت به بخش جنوبی آن بالاتر رود. علاوه بر آن، یکی از مواردی که تاثیر زیادی در انتخاب بخش شمالی و یا جنوبی فاز 9 برای خرید ملک و یا سرمایه‌گذاری دارد، بحث دسترسی و چشم‌انداز است. اگر دسترسی برای شما اولویت دارد، فاز 9 جنوبی از لحاظ اینکه به مرکز شهر پردیس دسترسی آسان‌تری دارد و متروی تهران – پردیس که در نزدیکی آن احداث می‌شود، برای شما انتخاب مناسب‌تری است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که به چشم‌انداز و ویو اهمیت بیشتری می‌دهند، پیشنهاد می‌کنیم از واحدهای بخش شمالی فاز 9 انتخاب کنید. زیرا؛ این واحدها از چشم‌اندازهای به مراتب بهتری نسبت به واحدهای جنوبی برخوردارند.

قیمت مسکن مهر در پردیس فاز 9

علاوه بر اینکه در سایت پردیس یار می‌توانید آگهی‌های مختلف را مشاهده کنید، می‌توانید با فروشندگان ارتباط برقرار کرده و بدون وجود واسطه، بهترین خانه از لحاظ قیمت را برای خود پیدا کنید. همچنین می‌توانید قیمت خانه‌ها را با هم مقایسه کرده و با در نظر گرفتن متراژ، تعداد اتاق‌خواب‌ها، موقعیت مکانی ملک و دیگر امکانات نسبت به خرید مسکن با قیمت‌های بسیار مناسب اقدام نمایید.

سرمایه‌گذاری در فاز 9 پردیس

با توجه به اینکه شهر پردیس به منظور انتقال جمعیت از تهران طراحی و ساخته شده و افزایش جمعیت شهر پردیس که به صورت روزانه اتفاق می‌افتد، سرمایه‌گذاری در این شهر، به ویژه پردیس فاز 9 بسیار سریع نتیجه می‌دهد. زیرا؛ این شهر یک بازار بکر و دست نخورده است که استفاده از ظرفیت‌های آن حرکتی بسیار هوشمندانه و سودآور تلقی می‌شود. شهر پردیس دارای امکانات و ظرفیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف تجاری، مسکونی و تفریحی می‌باشد که با اندکی تحقیق و عملکرد به موقع می‌شود از آن‌ها بهره برد.

علاوه بر موارد گفته شده، در بررسی وضعیت سرمایه‌گذاری پردیس فاز 9، باید موقعیت جغرافیایی آن را در نظر گرفت. با توجه به قرار گرفتن فاز 9 در کنار جاده‌ی تهران – شمال، این فاز از اهمیت گردشگری نیز برخوردار می‌شود. از آنجایی که جمعیت فراوانی در حال سکونت یافتن در شهر پردیس هستند، سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری و ایجاد کسب‌وکارهای نوین در این بخش از رونق و سود فراوانی برخوردار می‌باشد. در نتیجه؛ قبل از خرید ملک در پردیس بهتر است هدف خود را مشخص کنید. اگر هدف شما صرفا سرمایه‌گذاری و کسب درآمد بیشتر در مدت زمان کمتر است، خرید ملک در فاز 9 پردیس را پیشنهاد می‌دهیم. اما؛ اگر هدف شما از خرید ملک، سکونت در آن و نجات یافتن از مستاجری است، باید بگوئیم که لازم است مدتی صبر کنید تا امکانات این فاز نیز مانند فازهای دیگر افزایش یابد.

سرمایه‌گذاری در فاز 9 پردیس

یکی از ویژگی‌های مثبت سایت‌های نیازمندی از جمله پردیس یار، وجود فیلتر برای آگهی‌هاست تا آن‌ها را براساس قیمت، موقعیت، متراژ و… مرتب کرده و ملک مورد نظر را به راحتی پیدا کنید. شما می‌توانید با فعال کردن فیلترها، آگهی‌های خرید و فروش ملک در فاز 9 پردیس را مشاهده کرده و ملک مورد نظر خود را بیابید.

پردیس یار

شهر پردیس یکی از شهرهای جدید و روبه‌رشد در نزدیکی تهران است که در حومه شرقی تهران واقع شده است. این شهر با داشتن زیرساخت‌های مناسب، فضای سبز و آب‌وهوای خوب، مورد توجه بسیاری از متقاضیان خرید و اجاره مسکن قرار گرفته است. برای رفع نیازهای املاک پردیس، پردیس یار به عنوان یک سامانه نیازمندی آنلاین املاک به صورت مستقل و معتبر  فعالیت می‌کند. شما می‌توانید آگهی‌های فروش و اجاره مسکن مهر، آپارتمان، خانه، ویلا و زمین را مشاهده کنید. همچنین، می‌توانید آگهی‌های خود را در این بخش ثبت کنید و یا با مشتریان و مالکان در ارتباط باشید.

سایت پردیس یار با هدف افزایش کارآفرینی، رفع نیازهای شهروندان پردیس و ارتقاء کیفیت زندگی در این شهر راه‌اندازی شده است. با جست‌وجو در سایت پردیس یار، به راحتی می‌توانید آگهی‌های مختلف را ببینید و برای پیدا کردن ملک مورد نظر، از دسته‌بندی‌های موجود در سایت استفاده کرده و بهترین ملک را در پردیس فاز 9 انتخاب و خریداری نمایید.

سخن پایانی

پردیس فاز 9، یکی از بخش‌های نوساز شهر جدید پردیس است که شامل آپارتمان‌های مسکن مهر می‌شود. این فاز در فاصله 25 کیلومتری تهران واقع شده و دارای دو بخش شمالی و جنوبی است. فاز 9 شهر پردیس، به دلیل نوساز بودن و داشتن بافت جدید از امکانات رفاهی و شهری کمی برخوردار است. اما؛ درحال حاضر برخی از خدمات تجاری، درمانی، آموزشی و فرهنگی در این فاز فعال هستند. فاز 9 پردیس باتوجه به قیمت مناسب و نزدیک بودن به تهران، گزینه خوبی برای خرید مسکن است. البته باید توجه داشت که این فاز هنوز در حال رشد و تکامل است و نیاز به بهبود زیرساخت‌های شهری دارد. اگر قصد خرید آپارتمان در این فاز را دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت پردیس یار و مشاهده آگهی‌های ثبت شده، با مالکان تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *