پردیس یار

 پردیس مسکن مهر

وبلاگ

15 فوریه 2024 129 بازدید
پردیس یار
 پردیس مسکن مهر

 پردیس مسکن مهر

پردیس مسکن مهر یکی از بهترین و بی‌نظیرترین طرح‌ها برای خانه‌دار نمودن اقشار کم درآمد جامعه است که در فازهای مختلفی از شهر پردیس با اجرای شرکت عمران ساخته شده است. در ادامه این مطلب ویژه تصمیم گرفتیم شما عزیزان را به طور کاملا ویژه با انواع مختلف فازهای پروژه پردیس مسکن مهر آشنا سازیم. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با این پروژه مهم داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم با ما تا پایان این مقاله از سایت پردیس‌یار همراه باشید.

مسکن مهر چیست؟

پیش از هرگونه بررسی پردیس مسکن مهر ابتدا تصمیم گرفتیم شما عزیزان را اندکی با مسکن مهر و اهداف ویژه ساخت این پروژه‌های بزرگ آشنا سازیم. گرچه امروزه اغلب افراد تقریبا با مسکن مهر آشنایی دارند؛ اما وجود دارند کسانی که هنوز اطلاعات چندانی در رابطه با این پروژه‌های مهم شهری ندارند و به همین خاطر در این قسمت به تعریفی کلی از پردیس مسکن مهر خواهیم پرداخت‌.

مسکن مهر چیست؟

مسکن مهر در واقع به یکسری مجتمع‌های مسکونی مختلف با شروع ساخت از زمان دولت وقت آقای احمدی نژاد گفته می‌شود که هدف اصلی آن خانه‌دار نمودن اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه بود. تا سال ۹۶ بیش از ۱۸۳۹۸۲۹واحد مسکن مهر ساخته و تحویل متقاضیان داده شد. به طور کلی؛ انواع مسکن مهر از لحاظ سازندگان به سه نوع ساخت ویژه توسط دولت، شخصی‌سازی افراد و تعاونی‌ها انجام می‌گیرد. یکی از بی‌نظیرترین پروژه‌های مسکن مهر؛ پردیس مسکن مهر است که در ادامه به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت.

معرفی سایت پردیس یار

سایت پردیس یار یک سایت اینترنتی املاک موجود در منطقه پردیس تهران نظیر مسکن مهر و سایر پروژه‌ها،شهرک‌ها، آپارتمان‌ها، منازل مسکونی، مغازه و غیره است‌. از طریق این وب‌سایت ویژه متقاضیان می‌توانند متناسب با امکانات مورد نیاز خود و بودجه مناسب‌ترین ملک را به جای سکونت در تهران شلوغ، آلوده و گران انتخاب نمایند. در ادامه این مقاله از سایت پردیس‌یار اطلاعات کامل‌تری در خصوص این وب سایت و املاک پردیس مسکن مهر در اختیارتان قرار خواهیم داد؛ همراه ما بمانید.

چرا بایستی برای سکونت در مسکن مهر شهرک پردیس را انتخاب نماییم؟

پروژه‌ها و فازهای مختلفی از مسکن مهر در شهر تهران ساخته شده‌اند، اما به سبب ازدیاد جمعیت و تقاضا اغلب افراد برای سکونت در تهران غالبا زمین‌ها و املاک موجود در تهران دارای قیمتی بسیار گزاف و گران هستند. به همین خاطر به جای پرداخت هزینه زیاد شما عزیزان می‌توانید با هزینه‌ای کمتر در شهرک‌های اطراف تهران مانند مهر پردیس و یا پرند سکونت گزینید که پردیس مسکن مهر انتخاب بهتری است.

از طریق ورود به سایت پردیس یار می‌توان انواع آپارتمان‌ها و منازل موجود در این منطقه را با امکانات هر کدام مشاهده نموده و بدون پرداخت هزینه ثبت نام از این املاک دیدن نموده و در صورت توافق با صاحب ملک به سکونت در آن منطقه در بیابید.

معرفی پردیس مسکن مهر

بزرگ‌ترین مسکن مهر موجود در کشور را بایستی مسکن مهر پردیس دانست از سال ۱۳۸۹ آغاز عملیات احداث ۱۲۷۹۲واحد مسکونی در این شهرک  آغاز گردیده است که در حال حاضر تعداد واحدهای آن به ۸۴۷۲۱ واحد افزایش پیدا کرده است.

جدیدترین فازهای جدید پروژه پردیس مسکن مهر

روز به روز به تعداد واحدهای در حال ساخت این پروژه کشوری با هدف خانه دار نمودن اقشار کم درآمد در حال افزوده شدن است. از جمله جدیدترین فازهای این پروژه بایستی به فازهای ۳، ۵، ۸، ۹ و ۱۱ اشاره نمود. در زیر به معرفی تک تک این فازها خواهیم پرداخت. برای مشاهده بانک اطلاعاتی کلیه واحدهای موجود در شهرک پردیس کافیست همین حالا به سایت پردیس یار مراجعه فرمایید و بانک اطلاعاتی این شهرک را با دقت مطالعه فرمایید.

جدیدترین فازهای جدید پروژه پردیس مسکن مهر

معرفی فاز ۳پردیس مسکن مهر

در این فاز ویژه در کل ۸۸۵۵ واحد در محله‌های مختلفی همچون بوستان، گلستان، دماوند، پامچال، دنا، مهستان، مینا، سهند، زنبق، بهارستان، اقاقیا، اطلسی، نارون، چناران ، یاس و غیره ساخته شده است.

معرفی فاز ۳پردیس مسکن مهر

معرفی فاز ۸ پردیس مسکن مهر

در فاز ۸ نیز تقریبا ۲۹۲۷۶ واحد در محله‌های مختلفی همچون الوند، تفتان، جولیا، سهند، سبلان، جولیان، دالاهو و غیره ساخته شده است. برای مشاهده کامل فایلینگ تمامی محله‌های موجود در فاز ۸ کافیست همین حالا به سایت پردیس یار مراجعه و نسبت به انتخاب واحد  پردیس مسکن مهر اقدام فرمایید.

معرفی فاز ۵ پردیس مسکن مهر

هم‌‌چنین در فاز پنج این پروژه بزرگ ۶۲۳۲ واحد در محله‌های مختلفی همچون زاینده رود، هراز، سفید  رود، ارس و اروند ساخته شده است. برای انتخاب واحد دلخواه خود متناسب با بودجه و امکانات دلخواه خود کافیست همین حالا به سایت پردیس یار مراجعه و از بانک اطلاعاتی و فایلینگ کامل این منطقه مطلع گردید.

معرفی فاز ۵ پردیس مسکن مهر

معرفی فاز ۱۱ پردیس مسکن مهر

در فاز یازده این منطقه نیز ۳۳۳۳۵ واحد در محله‌های گوناگونی از این شهرک همچون آرای شهر، پولاد شهر، عالی شهر، شیرین شهر، زیباشهر، زرین شهر، آرمان شهر، پیران شهر، شاهین شهر و غیره ساخته شده است.

آیا اسناد و مدارک خرید واحد از شهرک‌ پردیس در محله‌های مختلف کامل است؟

برخی افراد با خود تصور می‌کنند که مدارک و اسناد هویتی ساختمان‌های مسکن مهر یا همان پردیس مسکن مهر ناقص است و امکان کلاه رفتن و زیان دیدن وجود دارد. بایستی بگوییم که این باور کاملا اشتباه است و در هنگام خرید کلیه مدارک و اسناد ملک همچون سند مالکیت پنج برگی، فیش دو برگی، فیش واریزی بانک مسکن، گواهی تایید آورده متقاضی و هم‌چنین کلیه اسناد شرکت عمران واحد انتخابی به خریداران تحویل داده می‌شود. شما عزیزان برای داشتن خریدی عالی و لذت بخش مسکن از پردیس مسکن مهر به سایت پردیس‌یار مراجعه فرمایید.

چگونه می‌توان با اعتماد بیشتری نسبت به خرید ملک از مسکن مهر شهر پردیس اقدام نمود؟

پیدا کردن سایت معتبری برای خرید را بایستی از اصلی‌ترین راه‌های خرید مسکن با دقت بیشتر از میان مسکن‌های مهر موجود در شهرک پردیس دانست. هم‌چنین بهتر است شما عزیزان در هنگام انجام هرگونه قرارداد معامله در ابتدا از طریق شرکت عمران پردیس، بانک مسکن و هم‌‌چنین سازمان ثبت اسناد و مدارک ابتدا در رابطه با اصالت ملک استعلام قانونی دریافت نمایید. از طریق سایت پردیس یار به سرعت می‌توانید بهترین پردیس مسکن مهر را انتخاب فرمایید.

لازم به ذکر است علاوه بر خریداران، شما عزیزان می‌توانید به صورت رایگان آگهی ملک خود در منطقه پردیس را بدون پرداخت یک ریال هزینه به طور رایگان ثبت نمایید و پس از بررسی و صحت اطلاعات  آگهی شما در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *